Piotr Kupicha

i

Autor: AKPA

Niespodzianka!

Piotr Kupicha na najnowszą płytę zespołu Feel zaprosił wyjątkowych gości! Będziecie w szoku!

2022-10-04 5:30

Piotr Kupicha (43 l.) i zespół Feel w tym roku obchodzą 15 lecie istnienia grupy. Z tej okazji wydali wyjątkową płytę, pt. Feel 5”. Na krążku gościnnie udzielają się również pociechy wokalisty: Paweł (17 l.), Adaś (13 l.) i Jagódka (9 l.).

Piotrek z razem ze swoimi dzieciakami wykonuje utwór, pt. "Nasza chwila Kochanie". Wyszło znakomicie! - Jestem dumny z moich dzieci, które są dla mnie bardzo ważne. Cieszę się, że wspólnie zaśpiewaliśmy na nowej płycie „Feel 5”, którą właśnie wydaliśmy dla naszych fanów na 15-lecie zespołu Feel. Piosenka z udziałem moich dzieci, pt. „Nasza chwila Kochanie” mówi o tym, żeby zawsze patrzeć w przyszłość przez różowe okulary, mieć pozytywne nastawienie do świata. Zachęcam wszystkich, aby właśnie tak patrzyli na życie, a my mamy wspaniałą pamiątkę na zawsze mówi nam Piotr.

Piąty album zespołu Feel!

Twórcy słynnego albumu „Jest już ciemno” wydali kolejny krążek, który nosi nazwę "Feel 5". - W świecie elektronicznie tworzonej muzyki i tiktokowych hitów, prezentujemy płytę, gdzie muzycy są pasjonatami swoich instrumentów. Gdzie godziny spędzone w studio tworzą charakter, o którym mówi się zespół - zespół Feel. „Feel 5” to płyta, na którą warto było czekać. Prawdziwa na wskroś, muzyczna, żywa z wyjątkowymi gośćmi podkreślającymi pochodzenie zespołu. 2022 to rok jubileuszowy dla zespołu. Piotr Kupicha z zespołem Feel gra już nieprzerwanie od 15 lat i dostarcza kolejne przeboje, których również nie zabrakło na nowym albumie. To 15 lat hitów, tysiące przejechanych kilometrów i setki koncertów. Dotychczas zespół zaprezentował dwa single: solidną dawkę brzmienia z lat 80. w nowoczesnej aranżacji w utworze „Lubię na Ciebie patrzeć” oraz wakacyjny przebój „7 stan”. Kolejnym singlem będzie utwór „Jedwabna nić” z gościnnym udziałem Sebastiana Riedla.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają