Aktor został odsunięty od pracy w "Na Wspólnej"! Odmówił wykonania testu na koronawirusa

2021-11-25 21:00
Piotr Nowak został odsunięty od pracy w Na Wspólnej
Autor: AKPA Piotr Nowak został odsunięty od pracy w "Na Wspólnej"

Piotr Nowak kategorycznie odmówił wykonania testu na koronawirusa, przez co nie wpuszczono go na plan serialu "Na Wspólnej". Sprawę nagłośniły media, a TVN wydał już stosowne oświadczenie. Aktor znany jest ze swoich koronasceptycznych poglądów. Poznajcie szczegóły sprawy i stanowisko TVN. Czy słusznie odsunięto go od pracy na planie? Napiszcie, co o tym myślicie w komentarzach!

Portal Interia poinformował, że Piotr Nowak kategorycznie odmówił poddania się testowi na koronawirusa, przez co nie został wpuszczony na plan serialu "Na Wspólnej". TVN przesłał już portalowi oświadczenie, w którym potwierdzili, że rzeczywiście doszło do takiej sytuacji.

- Od początku trwania pandemii w produkcjach TVN Grupa Discovery, w tym "Na Wspólnej", wszystkich zatrudnionych obowiązują zasady higieniczno-sanitarne mające na celu chronić przed COVID-19 - czytamy w oświadczeniu biura prasowego grupy Discovery.

NIE PRZEGAP: Przykre doniesienia o stanie zdrowia Maryli Rodowicz. Ma poważne problemy z chodzeniem!

Wykonanie testu na obecność koronawirusa jest warunkiem koniecznym, by aktorzy mogli zostać wpuszczeni na plan.

- Na planie zdjęciowym jest obowiązek wykonywania testów, o czym każdy zostaje poinformowany z wyprzedzeniem i wyraża na to zgodę. Obecnie, ze względu na duży wzrost zachorowań, badania odbywają się regularnie i obowiązują wszystkich, bez wyjątku - tłumaczą przedstawiciele TVN.

- Piotr Nowak odmówił wykonania testu. W tej sytuacji, żeby nie narażać innych na ryzyko ewentualnego zakażenia, produkcja "Na Wspólnej" nie mogła pozwolić na wejście aktora na plan - czytamy w oświadczeniu stacji.

Aktor już wcześniej dzielił się w sieci swoimi koronasceptycznymi poglądami. 

- Oficjalnie każdego dnia umiera w Polsce około 1300 osób. Naszych braci i sióstr. Obostrzenia, maski, dystans, szczepiony... nie zmniejszają tej liczby od prawie dwóch lat. Wręcz przeciwnie - pisał Piotr Nowak. 

A wy co myślicie o tej sytuacji? Czy słusznie odsunięto go od pracy przez to, że odmówił wykonania testu na koronawirusa? Oddajcie swój głos w sondzie niżej.

NIE PRZEGAP: Paweł Deląg pokazał swojego starszego syna! Na jego widok padniecie! [ZDJĘCIA]

Sonda
Czy słusznie nie wpuszczono go na plan?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE