Piotr Polk trzykrotnie stawał na ślubnym kobiercu. Kim jest żona aktora?

2022-01-22 13:27
Piotr Polk trzykrotnie stawał na ślubnym kobiercu. Kim jest żona aktora?
Autor: Akpa Piotr Polk trzykrotnie stawał na ślubnym kobiercu. Kim jest żona aktora?

Piotr Polk (60 l.) jest uwielbianym aktorem filmowym, teatralny i telewizyjnym. Choć od lat występuje w filamch i serialach, o jego życiu prywatnym niewiele wiadomo. Kim jest trzecia żona popularnego Oresta Możejki z "Ojca Mateusza"?

Piotr Polk od niemal 7 lat jest szczęśliwym mężem. Aktor po dwóch nieudanych małżeństwach znalazł spełnienie u boku swojej menadżerki Joanny Gajewskiej. Para zdecydowała się na ślub w tajemnicy. Uroczystość odbyła się w 2015 roku za granicą i wzięli w niej udział jedynie najbliżsi pary młodej. Dopiero po trzech latach informacja o zaślubinach wyciekła do mediów. 

Joanna Gajewska nie jest pierwszą żoną Piotra Polka. W latach studenckich wybranką aktora została Hanna Polk (†56 l.). Ich rozwód nastąpił w 1993 r. Aktor w wywiadach ujawnił, że jego partnerka na długo przed zakończenie małżeństwa zmagała się z problemami z alkoholem. Kolejną kobietą w życiu Polka była Magdalena Wołłejko (67 l.). Rozpad ich związku nastąpił w 2011 r. Plotkowano, że w życiu aktora pojawiła się nowa sympatia i to ona przyczyniła się do rozstania pary. 

Kim jest Joanna Gajewska?

Kiedy Piotr Polk przyjął rolę Oresta Możejki w "Ojcu Mateuszu", w jego życiu pojawiła się menadżerka Joanna Gajewska. Zawodowa relacja z czasem przerodziła się w miłość. Choć para pokazywała się publicznie, to była oszczędna w okazywaniu sobie czułości. 

- Uczucia są moją intymną sprawą i prywatnie nie lubię wieszać się na szyi, żeby udowodnić, jak to ja mocno kocham. Robię to, oczywiście, ale nie na pokaz - powiedział Piotr Polk w wywiadzie dla Interii. 

Polk i Gajewska wychowywali wspólnie dwie córki Joanny z poprzedniego związku - Aleksandrę i Julię. W 2019 r. aktor został dziadkiem, gdyż jedna z jego pasierbic została mamą.

M jak miłość, odcinek 1631: Dawid nie zniesie pobytu u Mostowiaków! Tylko Basia go nie opuści
Sonda
Czy uważasz, że Piotr Polk jest dobrym aktorem?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE