Pogrzeb męża Zofii Merle. Jan Mayzel spocznie obok ukochanego syna

2022-01-14 7:19
Nie żyje Jan Mayzel
Autor: AKPA

Jan Mayzel (+91 l.) był lubianym aktorem i mężem popularnej gwiazdy kina Zofii Merle (84 l.). Zmarł 30 grudnia, czyli tydzień przed swoimi urodzinami. Z uwagi na problemy z pogrzebami, jakie obecnie panują z powodu nadmiernych zgonów, na pożegnanie Mayzla trzeba poczekać aż do 19 stycznia.

Jako pierwsza informację o śmierci męża Zofii Merle podała aktorka, Izabella Olejnik. Potwierdził ją także Wiktor Zborowski. Jan Mayzel znany był z takich produkcji jak: "Tygrysy Europy", "Rozmowy kontrolowane", "Kingsajz", "Kariera Nikodema Dyzmy", "Co mi zrobisz jak mnie złapiesz", "Miś", "Alternatywy 4" czy "Matki, żony i kochanki". W 2013 roku para aktorska straciła jedyne dziecko, syna Marcina (+42 l.). Był on drugim reżyserem serialu "Na dobre i na złe". Zmarł w wyniku ciężkiej choroby i został pochowany na Starych Powązkach w Warszawie. Tu także spocznie jego ojciec.

Zmarł Marcin Mayzel - syn Zofii Merle, reżyser "Na dobre i na złe"

Pogrzeb Jana Mayzla zaplanowany jest 19 stycznia o godz. 10 w kościele św. Karola Boromeusza na Starych Powązkach w Warszawie - poinformował Związek Artystów Scen Polskich na Facebooku.

Groby dzieci gwiazd. Mogiła syna gwiazdora "Samych swoich" w STRASZNYM stanie. Niezapomniani WIDEO

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE