Pogrzeb Tomasza Knapika. Szczegóły uroczystości i piękny gest syna

2021-09-08 9:05
Tomasz Knapik
Autor: Piotr Zajac/REPORTER Tomasz Knapik

Tomasz Knapik nie żyje. Najsłynniejszy polski lektor odszedł w poniedziałek 6 września. Miał 77 lat. Informacje o śmierci przekazał jego syn Maciej Knapik. Teraz dziennikarz przekazał szczegóły pogrzebu Tomasza Knapika. Oprócz tego zebrał się na piękny gest. Szczegóły w artykule. Sprawdź również, gdzie i kiedy odbędzie się pogrzeb Tomasza Knapika.

Pogrzeb Tomasza Knapika został zaplanowany na poniedziałek, 13 września. Szczegóły pożegnania lektora przekazał jego syn, Maciej Knapik w mediach społecznościowych. Post zaczął od słów: - Kochani, Bardzo serdecznie dziękuję za całą lawinę wyrazów sympatii i szacunku dla mojego Taty Tomasza Knapika i za serdeczne współczucie dla naszej rodziny i dla mnie. To dla nas ogromne wsparcie. Następnie syn Tomasza Knapika przekazał informacje o pogrzebie jednego z najsłynniejszych polskich głosów.

WIĘCEJ: Tomasz Knapik nie żyje. Wybitny lektor przegrał z chorobą. Rodzina do końca w niego wierzyła

Pogrzeb Tomasza Knapika. Piękny gest syna

Lektora będzie można pożegnać 13 września o godzinie 13:00 w Domu Pogrzebowym na Wojskowych Powązkach. - Później, o 14.30 odprowadzimy Tatę do grobu rodzinnego na Starych Powązkach, sprzed bramy IV(kw 198-4-1). Dziękuję Wam wszystkim - pisze syn zmarłego. W dalszej części wpisu zebrał się na piękny gest. Maciej Knapik zaprosił internautów do wpłacania pieniędzy na zbiórkę, zamiast kupna kwiatów:

SPRAWDŹ: Tadeusz Sznuk musiał przerwać "Jeden z dziesięciu". Nieprawdopodobne zachowanie uczestnika!

Jeśli przyjdziecie, proszę rozważcie by zamiast kwiatów - wpłacić datek na uratowanych ostatnio nieszczęśników. Jeśli nie możecie być z nami, też warto im pomóc - czytamy. Wspólna akcja Fundacji ICAD i Fundacji HumanDoc - szczegóły tutaj: https://zrzutka.pl/gy5z25

Zmarli nagle. Gaca, Mończyk i seksbomba PRL. Niezapomniani
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE