Polka WYGRAŁA EUROWIZJĘ Młodych Tancerzy 2015

2015-06-20 13:46
Viktoria Nowak
Autor: Screen youngdancers.tv

Wielki triumf Polki na zawodach Eurowizja Młodych Tancerzy 2015. Viktoria Nowak z Poznania zdobyła pierwsze miejsce w finale konkursu. Śliczna i utalentowana Polka pokonała konkurentów z dziewięciu krajów. To ogromny sukces młodej tancerki.

Chociaż w konkursie muzycznym Eurowizji raczej nie mamy szczęścia, to wręcz przeciwnie jest w konkursie Eurowizji Młodych Tancerzy. Nasza reprezentantka Viktoria Nowak pokonała rywali i zdobyła pierwsze miejsce w konkursie. Finał konkursu Eurowizja Młodych Tancerzy odbył się w Czechach, Nowak to tegoroczna maturzystka z Poznania. Dziewczyna zachwyciła jury swoim tańcem, który jak podkreślił jej choreografa Jacek Przybyłowicz, miał niezwykle skomplikowany układ. Dziewczyna jednak dała radę i pokazała klasę. Viktoria Nowak ma 18 lat i w kwietniu wygrała krajowe eliminacje do konkursu tanecznego. Jednak to nie jej pierwsze zwycięstwo, bo Viktoria od lat zbiera nagrody w konkursach. Do tego występuje w Teatrze Wielkim w Poznaniu. Młodej tancerce gratulujemy!

Zobacz: Monika Kuszyńska: Chciałabym pobiegać po piasku na plaży

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE