Widzowie Polsatu płakali ze śmiechu! Zobaczcie, ile kosztuje zwykły bochenek chleba!

2021-09-20 21:13
Polsat, parodia teleturnieju Milionerzy
Autor: Facebook/Kabaret na żywo Polsat, parodia teleturnieju Milionerzy

W niedzielne wieczory telewizja Polsat transmituje występy kabaretowe na żywo. Ostatni skecz odbił się wyjątkowo szerokim echem w mediach. Komicy sparodiowali teleturniej "Milionerzy". Po pytaniu o cenę chleba publiczność pękała ze śmiechu. Nie możecie tego przegapić, zobaczcie nagranie!

Kabaret Moralnego Niepokoju i Kabaret Młodych Panów połączyli siły. W każdy niedzielny wieczór ich występy transmituje telewizja Polsat. Tym razem panowie sparodiowali teleturniej "Milionerzy". W skeczu padło pytanie o to, ile kosztuje zwykły bochenek chleba. Ostatnie szerokim echem odbiła się odpowiedź premiera Morawieckiego, któremu dziennikarze Faktu zadali to samo pytanie.

NIE PRZEGAP: Właśnie wyszła na jaw szokująca prawda o małżeństwie Joanny Krupy! Jej mąż jest WŚCIEKŁY!

Morawiecki odpowiadał na to pytanie aż półtora minuty i ostatecznie nie padła żadna konkretna kwota. Premier zaczął mówić m. in. o cenach w skupie, sytuacji rolników i podwyżkach dla emerytów.

Polsat, Kabaret na żywo: parodia teleturnieju "Milionerzy" hitem sieci! Ile kosztuje chleb?

Skecz, w którym komicy sparodiowali teleturniej "Milionerzy" jest dziś prawdziwym hitem sieci. Uczestnik nie znał odpowiedzi na pytanie, ile kosztuje chleb. Skorzystał więc z koła ratunkowego "pytanie do przyjaciela". Polega ono na tym, że uczestnik ma 30 sekund uzyskanie od znajomego odpowiedzi na pytanie.

- Do kogo dzwonimy? - spytał prowadzący wystylizowany na Huberta Urbańskiego. - Do Matiego! - odpowiedział gracz, a publiczność już zaczęła podejrzewać, że dopiero teraz zacznie się zabawa.

- Dzień dobry Mati, tu Hubert Urbański, jesteśmy w programie "Milionerzy" - powiedział, a za chwilę w studio rozległ się głos Mateusza Morawieckiego, który powiedział: - Dzień dobry, witam państwa. Pozdrawiam z Karpacza. Publiczność wręcz wybuchła śmiechem, gdy usłyszała głos premiera.

NIE PRZEGAP: Krzyczała, że Irena Santor zaplanowała morderstwo z zimną krwią! Sprawą zajął się sąd

Uczestnik odczytał pytanie o cenę chleba. Wszyscy usłyszeli jego odpowiedź, której udzielił dziennikarzom Faktu.

- Staram się od czasu do czasu robić zakupy, żeby właśnie w sklepie spożywczym zobaczyć, jakie są ceny. Porównuję je do cen w skupie - usłyszeli widzowie, a po 30 sekundach skończył się czas i zerwało połączenie. Uczestnikowi puściły nerwy, zaczął krzyczeć "Kur**, ja pierd***, proste pytanie, ile do chu** pana kosztuje chleb?! Takie trudne to jest?! Żeby powiedział nie wiem, nie znam się, nie orientuje się, ale nie, ten będzie pierd**** i pierd**** cały czas! 

Parodia teleturnieju "Milionerzy" przypadła do gustu internautom i jest dziś prawdziwym hitem sieci. Zobaczcie nagranie niżej, rozkłada na łopatki!

NIE PRZEGAP: Tym dzieckiem rzadko się chwali! Wiśniewski pokazał córkę, którą zrobił żonie nr 3. Zobaczcie, jak teraz wygląda! [FOTO]

Sonda
Ile kosztuje bochenek zwykłego chleba?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE