Sylwestrowa Moc Przebojów

i

Autor: AKPA

To jednak nie Shakira

Polsat przedstawił "nieziemską" gwiazdę Sylwestrowej Mocy Przebojów!

2022-12-27 17:02

W tym roku jedynie Polsat oraz TVP będą walczyły o jak największą widownię podczas plenerowych imprez sylwestrowych. Pierwsza z telewizji ogłosiła 26 grudnia, kto będzie największą gwiazdą Sylwestrowej Mocy Przebojów. Choć jeden z serwisów podawał, że ma być nią Shakira, wprowadził czytelników w błąd.

Już w najbliższą sobotę pożegnamy rok 2022. Polsat i TVP przygotowują się więc do realizacji swoich sylwestrowych imprez. Jedna z nich odbędzie się na stadionie w Chorzowie, druga w Zakopanem. Fani obu wydarzeń z niecierpliwością czekali, jakie zagraniczne gwiazdy przybędą do Polski. Telewizja, w której stery dyrektora programowego przejmie od stycznia Edward Miszczak (67 l.), ogłosiła, że podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów zaśpiewa...

Polsat przedstawił "nieziemską" gwiazdę Sylwestrowej Mocy Przebojów!

Michael Patrick Kelly będzie jednym z głównych artystów, jaki wystąpi w Chorzowie podczas polsatowskiego sylwestra. W social mediach przedstawiany jest jako "nieziemska gwiazda", którą widzowie zapewne kojarzą z formacji The Kelly Family.

- Wspaniała wiadomość, będziemy oglądać na 100 procent!

- No i wspaniale! Tak jak nigdy nie oglądam, tak teraz wołami mnie sprzed telewizora nie odciągną! Brawo! - piszą podekscytowani widzowie Polsatu.

Myślicie, że Michael Patrick Kelly przyciągnie przed szklane ekrany na tyle liczną publiczność, że Sylwestrowa Moc Przebojów wygra z Sylwestrem Marzeń z Dwójką? Jedno jest pewne, o obu wydarzeniach jest głośno, ale o tym z drugim znacznie głośniej. Wszystko za sprawą Melanie C, która po kilku dniach od ogłoszenia, że zaśpiewa na zakopiańskiej scenie, zrezygnowała z występu za namową fanów. Więcej o zamieszaniu przeczytacie TUTAJ.

Warto dodać, że widzowie TVP będą mogli posłuchać występów takich artystów jak: Edyta Górniak, Zenek Martyniuk, Justyna Steczkowska czy Viki Gabor. W Polsacie natomiast wystąpią: Cleo, Doda, Maryla Rodowicz, Bajm czy Ralph Kamiński.

Sonda
Która impreza lepiej się zapowiada: Sylwester z TVP czy z Polsatem?