Polsat SuperHit Festiwal 2022: Kiedy koncert Dody i Steczkowskiej? Gdzie transmisja?

2022-05-20 22:27
Polsat SuperHit Festiwal 2022: Kiedy koncert Dody i Steczkowskiej? Gdzie transmisja?
Autor: akpa Polsat SuperHit Festiwal 2022: Kiedy koncert Dody i Steczkowskiej? Gdzie transmisja?

W piątek, 20 maja, ruszył Polsat SuperHit Festiwal 2022. Opera Leśna wypełniona po brzegi bawiła się świetnie, ale i tak chyba wszyscy czekają na recital Dody (38 l.), która będzie świętować dwudziestolecie kariery. Tym bardziej, że na scenie zaśpiewa w duecie z Justyn Steczkowską (50 l.), z którą przez lata była skonfliktowana! Kiedy będziemy mogli ich zobaczyć?

Przez trzy dni w Sopocie będą tłumy, bo wszyscy są spragnieni festiwalowej atmosfery. Podczas Polsat SuperHit Festiwal pojawią się największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Pierwszy dzień to występy artystów, których płyty pokryły się platyną. Na scenie zobaczymy Cleo, Korteza, Piotra Cugowskiego. Miał również wystąpić Paweł Domagała, ale ze względu na chorobę, jego koncert nie dojdzie do skutku. Jednak wszyscy czekają na drugi dzień festiwalu. To właśnie w sobotę (21 maja) swój recital będzie miała Doda.

Doda i Steczkowska zaśpiewają w duecie

To z pewnością będzie wielki hit. W końcu obie panie przez długie lata były mocno skonfliktowane. Wszystko zaczęło się od programu "Gwiazdy tańczą na lodzie". Dopiero w 2019 roku Doda wyciągnęła rękę do Steczkowskiej i zaproponowała udział w koncercie "Artyści przeciw nienawiści". Nie pojawiły się jednak razem na scenie, jak to się stanie na Polsat SuperHit Festiwal. Doda jest pod wrażeniem współpracy z Jusią.

- Justyna przyszła bardzo przygotowana. Stworzyła drugi niezapomniany głos do piosenki "Znak pokoju". Zapytała mnie nawet, która wersja koncertowa jest mi najbliższa z moich wykonań. Powiedziała, że wtedy się nauczy tych oddechów moich, żebyśmy brzmiały synchronicznie. To jest wyższa szkoła profesjonalizmu. Miałam wow. Wszystkim o tym opowiadam: "Czy wy wiecie, że Justyna Steczkowska chce się nauczyć moich oddechów?! - mówiła w rozmowie z Faktem.

Kiedy i gdzie transmisja występu Dody i Steczkowskiej?

Dorota i Justyna zaśpiewają wspólnie utwór „Znak pokoju”, czyli piosenkę, którą wygrała Bursztynowego Słowika piętnaście lat temu w Sopocie. Doda zapowiada jednak jeszcze dodatkowe niespodzianki i wyjątkowe duety. Pojawi się na scenie z takimi gwiazdami jak: Michał Wiśniewski, Beata Kozidrak, czy Dawid Kwiatkowski. Koncert "Doda czy Dorota? Rabczewska jakiej nie znacie!" rozpocznie się o godzinie 22:00, 21 maja w sobotę, na głównej antenie Polsatu. Będziecie oglądać?

W galerii poniżej możesz zobaczyć, jak na festiwalu prezentowały się nasze gwiazdy:

Doda na Polsat SuperHit Festiwal 2019. Było gorąco!
Sonda
Oglądasz Polsat SuperHit Festiwal?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE