Popek Monster pracuje nad nowym projektem!

i

Autor: instagram/@popek_oficjalnie Popek Monster pracuje nad nowym projektem!

Zaskoczą wszystkich?

Popek Monster pracuje nad nowym projektem! Wiemy, co szykuje król Albanii

2022-08-10 18:12

Paweł Mikołajuw (44 l.), szerzej znany jako Popek Monster, powraca w wielkim stylu! Popularny raper właśnie pracuje nad nowym projektem. Z tej okazji zaprosił do siebie zespół Coco Boyss. Udało nam się ustalić, co razem stworzą!

Popek Monster nie przestaje zaskakiwać! Po spektakularnym sukcesie w branży muzycznej raper postanowił spróbować swoich sił w sporcie. Znany z hulaszczego trybu życia Mikołajuw zajął się sztukami walki, zrywając z dotychczasowymi przyzwyczajeniami i dostosowując swoje życie do treningów. Ponadto wystąpił on w "Tańcu z gwiazdami", co wywołało niemałe emocje. 

Spragnieni kolejnych hitów rapera fani z niecierpliwością czekali na jego nowe utwory. Wygląda na to, że wykonawca takich piosenek jak "Wodospady", "Dla prawdziwych dam" czy "Jestem Królem" już niebawem zaspokoi ich oczekiwania! Jak udało nam się ustalić, aktualnie Popek Monster pracuje nad kolejnym projektem wraz z zespołem Coco Boyss. Owocem ich współpracy będzie wspólny utwór - a biorąc pod uwagę dotychczasową twórczość króla Albanii i popularnego, choć młodego zespołu, będzie się działo! Na Instagramie pojawiło się już zdjęcie muzyków, a z podpisu pod fotografią wynika, że Popek zaprosił członków Coco Boyss do swojego królestwa.

Coco Boyss: kto to?

Coco Boyss to pochodzący z Tarnobrzegu zespół muzyczny, który powstał w 2020 roku. Sebastian Jaje i Dominik Skowron bardzo szybko zdobyli ogromną popularność, a ich najbardziej znane utwory, "Dziewczyna w Gucci", "Woda, woda, koks" oraz "Dziewczyno, pokaż d***", mają miliony wyświetleń! Prywatnie Dominik Skowron przyjaźni się z Magdą Narożną, która należy do znanego zespołu disco polo Piękni i Młodzi. 

Współpraca z Popkiem nie jest jedyną niespodzianką, jaką szykuje zespół Coco Boyss. Już wkrótce światło dzienne ma ujrzeć kolejny projekt, efekt współpracy członków formacji z Marcinem Najmanem. Jak przekonuje "El Testosteron", będzie to coś, co "rozwali całą scenę".

Próbujemy zrobić muzyczny projekt, który rozwali całą scenę. To będzie muzyka z wokalem Coco Boyss i również moim. Będzie szykowana na moje ostatnie wyjścia do oktagonu. Będzie mi towarzyszyła na wejściu do ostatnich walk, tak jak "Pudzian" wychodził do "Dawaj na ring" - mówił Najman.

Popek Monster: Zawsze oszukiwałem. Znikałem na 2 tygodnie przed walką #HOT
Sonda
Popek Monster: czy lubisz jego muzykę?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE