Kto się wygadał?

Popławska i Kalita od lat byli parą. Ślub miał pozostać tajemnicą. Nie udało się

2023-09-07 19:15

Aleksandra Popławska (47 l.) i Marek Kalita ( 64 l.) to aktorska para z ponad dwudziestoletnim już stażem. Poznali się, gdy gwiazda "Szadzi" była jeszcze studentką. Szybko połączyło ich uczucie, a różnica wieku nigdy nie była dla żadnego z nich problemem. Choć od lat są razem i mają pełnoletnią już córkę Antoninę, to zawsze zgodnie twierdzili, że ślub nie jest im potrzebny. A jednak zdecydowali się pobrać!

Aleksandra Popławska jest jedną z najbardziej rozchwytywanych obecnie polskich aktorek, gwiazda m.in "Szadzi", "Watahy" i "Klangora". Marek Kalita to ceniony przez środowisko i widzów artysta. Poznali się w 2000 r. na deskach Teatru Rozmaitości. Popławska miała wtedy 24 lata i nie ukrywała zauroczenia starszym kolegą po fachu. W jednym z wywiadów wspominała później: "Podobał mi się, zanim się poznaliśmy, można nawet powiedzieć, że byłam jego fanką. Marek mi zaimponował, jest znakomitym artystą, kocha sztukę". Szybko okazało się, że uczucie nie było jednostronne. Od tamtego czasu są parą. Po kilku latach razem, przywitali na świecie córkę - Antoninę, która dziś jest już pełnoletnią studentka Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie.

Aleksandra Popławska i Marek Kalita wzięli potajemny ślub

Temat ślubu aktorskiej pary był poruszany wielokrotnie w rozmowach na łamach prasy. Twierdzili jednak, że nie czują takiej potrzeby. Aleksandra twierdziła wręcz, że biała suknia i welon nie są dla niej. "Ja, suknia ślubna, welon... O Jezu! Mam dreszcze na samą myśl. Chyba że w garniturze czarnym — wtedy mogę iść" - mówiła w ubiegłym roku w rozmowie z Plejadą. Okazuje się, że na ślub jednak się zdecydowała, czy wystąpiła w białej sukni czy czarnym garniturze - tego nie zdradziła.

Zapytana o to przez dziennikarzy Plejady aktorka potwierdziła, że ślub się odbył. Oczywiście w sekrecie, a nowożeńcy chcieli te informację zachować z dala od mediów. Nie udało się. Wygadała się jedna ze znajomych pary. W rozmowie z "Rewią" powiedziała, że cywilna uroczystość odbyła się 26 sierpnia w domu aktorów. Życzymy wszystkiego najlepszego!

Zobacz w galerii zdjęcia Aleksandry Popławskiej i Marka Kality

Tak wyglądał ślub Katarzyny Niezgody. Zobacz przysięgę i pierwszy taniec młodej pary

Quiz. Seksbomby PRL

Pytanie 1 z 12
Była nazywana polską Brigitte Bardot. O kogo chodzi?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany