Popularny program wraca na antenę po 11 latach. Poprowadzi go Iza Janachowska

i

Autor: AKPA

Popularny program wraca na antenę po 11 latach. Poprowadzi go Iza Janachowska

2022-06-24 19:26

Iza Janachowska (35 l.), która dała się poznać jako ekspertka ślubna milionom widzów programów takich, jak "I nie opuszczę cię aż do ślubu" czy "W czym do ślubu" poprowadzi nowe show w Polsacie. Format "Nie mów pannie młodej" może być znany niektórym z Was! Rodzima wersja programu powróci na antenę po 11 latach.

Iza Janachowska poprowadzi nowy show Polsatu. Co już wiadomo o "Nie mów pannie młodej"?

Według informacji portalu Press show "Nie mów pannie młodej" powróci na antenę Polsatu po 11 latach! Program w rodzimej wersji był już emitowany przez telewizję TLC ponad dekadę temu. Zdjęcia do nowej odsłony formatu mają ruszyć już w tym roku. Jak wynika z wiadomości podanych przez Press, produkcją, jak i poszukiwaniem uczestników pierwszej edycji ma zająć się firmą Izy Janachowskiej.

To ona ma zostać także nową prowadzącą show. Janachowska już wcześniej dała się poznać jako ekspertka ślubna. Choć popularność przyniósł jej udział w "Tańcu z gwiazdami", później to właśnie dwa programy o tematyce ślubnej, które prowadziła, ugruntowały jej pozycję w mediach. Czy "Nie mów pannie młodej" odniesie taki sam sukces, jak  "I nie opuszczę cię aż do ślubu" czy "W czym do ślubu"? Tego dowiemy się już niedługo!

"Nie mów pannie młodej" - kiedy emisja pierwszego sezonu nowego show Polsatu?

Nie podano jeszcze informacji na temat tego, kiedy planowana jest emisja pierwszego sezonu nowego show Polsatu "Nie mów pannie młodej". Kto zostanie gwiazdą programu, który poprowadzi Izabela Janachowska? Zadaniem uczestników show, narzeczonych szykujących się do wesela, będzie organizacja przyjęcia w dosyć niecodzienny sposób. Odpowiadać za to ma przyszły pan młody, który nie będzie mógł konsultować żadnych szczegółów ślubu z ukochaną! 

Taki zwrot akcji może spowodować więcej komplikacji, niż młodzi narzeczeni mogliby się spodziewać... Za to produkcja show pokryje wszystkie wydatki związane z weselem. 

Ostatnio bajkowe wesele urządziła także Karolina Pisarek! Kosztowało MILION złotych - zobaczcie zdjęcia z ceremonii w naszej galerii zdjęć poniżej.

Wesele marzeń 2022
Sonda
Będziesz oglądać nowe show Polsatu "Nie mów pannie młodej"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE