Poruszające, co Lipowska zrobiła na pogrzebie Kucówny. Wyszła na środek, a wszyscy zamarli

Teresa Lipowska, która od lat jest ambasadorką Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie, pojawiła się na pogrzebie Zofii Kucówny, podobnie jak wiele innych wielkich gwiazd estrady. Podczas przejmującego pożegnania aktorki nie brakowało wzruszających gestów. Jeden z nich poczyniła właśnie Teresa Lipowska, która z Zofią Kucówną była bardzo blisko związana. Aktorka wyszła na środek kościoła i wszyscy wstrzymali oddech, czekając na to, co zrobi. Polały się łzy.

Teresa Lipowska była też obecna podczas spotkania wielkanocnego w Skolimowie, które odbyło się 26 kwietnia 2024 roku. Od razu zauważyła, że przy stole kogoś brakuje - Zofia Kucówna przebywała bowiem w swoim pokoju sama, ze względu na stan zdrowia nie dała rady zjeść świątecznego posiłku z innymi. Lipowska chciała ją odwiedzić, jednak otrzymała informację, że nie jest to możliwe. Panie miały dobrą relację, były ze sobą blisko. Nic więc dziwnego, że informacja o śmierci Kucówny wstrząsnęła gwiazdą "M jak Miłość". Nie mogło jej też zabraknąć na uroczystościach pogrzebowych. Gdy wyszła na środek kościoła, podczas mszy świętej, ludzie aż wstrzymali oddech. Teresa Lipowska podeszła do urny i wykonała piękny gest w jej stronę, który poruszył sporo osób zgromadzonych w świątyni. Po korytarzach niósł się szloch, trudno było powstrzymać łzy.

Poruszające, co Lipowska zrobiła na pogrzebie Kucówny. Wyszła na środek i wszyscy wstrzymali oddech

Teresa Lipowska, podobnie jak inne gwiazdy obecne na pogrzebie Zofii Kucówny, chciała pożegnać przyjaciółkę w wyjątkowym sposób. Aktorka wyszła na środek kościoła, by w pobliżu urny złożyć kwiaty. Zdecydowała się jednak na coś więcej. Pochyliła się nad urną Kucówny i delikatnie musnęła ją palcami. To było jej ostatnie pożegnanie z aktorką. Na wzruszający gest zareagowało wiele osób. Po korytarzach świątyni poniósł się szloch, trudno było bowiem powstrzymać łzy. Zdjęcia z uroczystości zdradzają zresztą więcej, niż tysiąc słów. Zobaczcie sami.

Galeria zdjęć: Lipowska wykonała poruszający gest na pogrzebie Kucówny

Sonda
Czy ostatnio straciłeś kogoś bliskiego?
Pogrzeb Zofii Kucówny. Gwiazdy pożegnały aktorkę
Listen on Spreaker.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki