Power Couple

i

Autor: Power Couple - Player.pl Agata i Piotr Rubik - "Power Couple"

Żona Piotra Rubika nie opanowała pedałów! To może ich drogo kosztować. Piotr nie szczędził słów: "Agata parking pozamiata"

2021-03-27 21:35

Agata i Piotr Rubikowie biorą udział w nowym programie stacji TVN! "Power Couple" to show, w którym konkuruje ze sobą siedem par, znanych ze świata mediów, filmu czy kabaretu. Uczestnicy zamieszkali razem w willi i spędzą tam aż trzy tygodnie! W "Power Couple" liczą się nie tylko wspólnie spędzone chwile! Pary wystawiane są na wiele prób, które mają zweryfikować ich wiedzą oraz uczucia. Podczas jednego z zadań na jaw wyszła prawda o Agacie Rubik!

Agata i Piotr Rubikowie są jedną z siedmiu par, która bierze udział w nowym show "Power Couple". Aż trudno uwierzyć, że są ze sobą już 16 lat! Para doczekała się dwóch córek: Heleny (12 l.) i Alicji (8 l.). W programie małżeństwo sprawdzi, jak radzą sobie we wspólnych zadaniach, a także odkryją, ile o sobie wiedzą. Jedna z prób, którą musieli podjąć, odkryła prawdę na temat Agaty!

Zobacz to: Kamery wkroczyły do sypialni Ewy Kasprzyk: "Czułam się zażenowana". Szokujące kulisy "Power Couple"

Parkowanie samochodów w "Power Couple" zakończyło się fatalnie

W sobotnim odcinku programu "Power Couple" pary otrzymały nietypowe zadanie. Musieli zaparkować cztery samochody w taki sposób, by utworzyły napis "Love", czyli miłość! Mężowie stanęli na podwyższeniu i kierowali swoimi żonami z góry. Rubikowie rozpoczęli zadanie z problemami! Piotr nie mógł powstrzymać emocji. Okazało się, że samochody posiadały manualną skrzynię biegów, której Agata nie potrafiła obsłużyć. - Hamulec jest kurde po środku?! - zapytała przerażona. Niestety, to była dla niej zbyt krótka lekcja. - Pomyliłam w jednym momencie pedał gazu z hamulcem - stwierdziła Agata. To miało fatalne skutki! Kobieta rozbiła auto! - Jestem beznadziejna, po prostu kretynka! - podsumowała wściekła.

Zobacz też: Szokująca prawda o związku Katarzyny Pakosińskiej. Młodszy mąż, "książę" z Gruzji, uratował jej życie. Prawie doszło do tragedii

"Power Couple" - kto odpadł z programu?

Co do zasady, z programu odpadać będą pary, które zgromadzą najmniej pieniędzy. W tym odcinku z "Power Couple" pożegnali się Hubert Gromadzki i Magda Nędza.

Groby gwiazd show Polsatu, TVN i TVP. Tu spoczywają uczestnicy Baru, Big Brothera i Pamiętników z wakacji | Niezapomniani
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE