"Prawdziwe uczucie". O czym jest nowa telenowela "Amores verdaderos"?

2013-08-29 20:17

Hitowa meksykańska telenowela "Amores verdaderos", czyli "Prawdziwe uczucie" już od czwartku, 29.08.2013, w TV6.  Wszystkim fanom seriali latynoskich, którzy nie mogą się doczekać emisji nowej telenoweli zdradzamy o czym jest "Prawdziwe uczucie", pełna obsada "Amores verdaderos" i zdjęcia z planu.

Telenowela "Amores verdaderos" była wymieniana wśród faworytek w wyścigu o miejsce w ramówce TV4. Prawdziwe uczucie" będzie jednak emitowane w TV6. Pierwszy odcinek serialu już w czwartek, 29.08.2013, w TV6.

>>> "Prawdziwe uczucie". Gwiazdy nowej telenoweli "Amores verdaderos" - obsada, kto jest kim? - zdjęcia

O czym jest telenowela "Amores verdaderos"?

Meksykańska telenowela Televisy z 2012 roku, w ktorej obsadzie znaleźli się: Erika Buenfil (Victoria), Eduardo Yanez (Jose Angel), Eiza Gonzalez (Nicole), Sebastian Rulli (Francisco), Enrique Rocha (Anibal), Susana Gonzalez (Beatriz), Guillermo Capetillo (Nelson), Natalia Esperon (Adriana), Sherlyn (Liliana).

Historia rozpoczyna się w momencie, gdy Victoria Balvanera, właścicielka rozległych ziem oraz prestiżowej agencji reklamowej, zostaje napadnięta w rodzinnym domku. Jose Angel, który przypadkowo zjawia się na miejscu w poszukiwaniu pracy jako zarządca, staje w obronie kobiety i ratuje ją przed napastnikami.

>>> "Prawdziwe uczucie" - piosenka tytułowa, czołówka i zwiastun nowej telenoweli "Amores verdaderos" - Youtube

Po tych wydarzeniach, Victoria postanawia zatrudnić Jose Angela jako prywatnego ochroniarza. Codzienne spotkania i wspólne chwile zbliżają ich do siebie na tyle, że rodzi się między nimi prawdzia, choć niemożliwa miłość – oboje są już po ślubie.

Victoria jest żoną Nelsona Brizz, który poślubił ją wyłącznie dla korzyści majątkowych. Ma córkę, Nicole, kapryśną i zarozumiałą, która ukrywa przed wszystkimi swoją bulimię i anoreksję. Nicole kocha swoich rodziców i dziadka Aníbala, despotę i chytrusa, który manipiluje życiem swoich obu córek, Victorii i Adriany.

Gdy Victoria odkrywa, że mąż ją zdradza i będzie miał dziecko z kochanką, żąda rozwodu, ale on jej go odmawia. José Ángel tymczasem zostaje wdowcem – jego żona ginie w wypadku tuż po tym, gdy odkrywa, że jest córką Aníbala.

Liliana, córka Cristiny, bardzo przeżywa tragiczną śmierć matki i nie ma pojęcia, że tą która dała jej życie nie jest Cristina, lecz Adriana – siostra Victorii. Liliana przeprowadza się do posiadłości rodziny Balvanera, aby zająć się pracą w ogródku. Tam jest szykanowana przez Nicole, którą kieruje zazdrość o Francisco – prywatnego ochroniarza Nicole. Nicole jest gotowa zrobić wszystko, aby uprzykrzyć życie nie tylko swojej rywalce, ale także samemu Francisco, w którym ostatecznie bezpamiętnie się zakochuje.

Po wielu przejściach, Nicole rezygnuje z Francisco i wychodzi za mąż za Rogelio. Oboje pobierają się bez miłości – ona na złość Francisco, który wybrał Lilianę; on na polecenie matki, która łudzi się, że małżeństwo syna z bogatą dziewczyną uchroni go przed ruiną. Tymczasem Francisco żeni się z Lilianą z litości, gdy ta po tragicznym wydarzeniu jest bliska śmierci. Ponowne spotkanie z Nicole – która rozstaje się z Rogelio – uświadamia go o wielkim uczuciu jakie nadal żywi do młodej Balvanera.

Victoria, Jose Angel, Nicole i Francisco będą musieli pokonać przeszkody, jakie zgotuje im los, ten sam, który wcześniej połączył ich prawdziwą miłością.

"Amores verdaderos" obsada telenoweli "Prawdziwe uczucie"

- Victoria Balvanera Gil de Arriaga (Erika Buenfil)
- Jose Angel Arriaga Cupil (Eduardo Yanez)
- Nicole "Nikki" Brizz Balvanera de Guzman (Eiza Gonzalez)
- Francisco Guzman Trejo "Guzmancito" (Sebastián Rulli)
- Kendra Ferreti "Kendrix" / Macaria Chavez (Marjorie de Sousa)
- Anibal Balvanera (Enrique Rocha)
- Liliana Arriaga /Lucía Celorio Balvanera de Pavia (Sherlyn)
- Adriana Balvanera Gil de Celorio (Natalia Esperon )  
- Nelson Brizz (Guillermo Capetillo)    

Chcesz wiedzieć więcej o telenowelach? Polub nas na Facebooku!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE