Prawie nikt nie wiedział, jaki przeżywa koszmar. Joanna Kurowska straciła dziecko!

2022-01-28 8:23
Prawie nikt nie wiedział, jaki przeżywa koszmar. Joanna Kurowska straciła dziecko!
Autor: AKPA Prawie nikt nie wiedział, jaki przeżywa koszmar. Joanna Kurowska straciła dziecko!

Życie bardzo boleśnie ją doświadczyło. Joanna Kurowska miała zaledwie kilka lat, gdy w tragicznych okolicznościach umarł jej brat. Poczucie winy towarzyszyło jej przez lata i potrzebowała pomocy specjalisty. Później straciła również męża, z czym długo nie mogła się pogodzić. Teraz z jej biografii dowiadujemy się o kolejnej tragedii, o której do tej pory wiedzieli tylko najbliżsi. Joanna Kurowska przeżyła śmierć swojego dziecka!

Już niebawem na rynku ukaże się biografia Joanny Kurowskiej, choć już możemy zobaczyć jej fragmenty. Aktorka opowiedziała w niej między innymi o tragicznej śmierci swojego brata, za którą długo się winiła. 2-letni chłopiec napił się przeznaczonego dla niej mleka i zmarł.

Po latach aktorkę spotkała kolejna tragedia. Joanna Kurowska długo nie mogła otrząsnąć się po tym, jak jej mąż popełnił samobójstwo. Teraz z jej biografii dowiadujemy się o kolejnym dramacie. Rozmowa dotyczyła tego, czy aktorom jest łatwiej odegrać tragedie, których osobiście doświadczyli w swoim życiu. Joanna Kurowska wróciła wspomnieniami do czasów, gdy odgrywała rolę Stelli, która zamordowała własne dziecko, będące owocem pozamałżeńskiego romansu.

NIE PRZEGAP: Maciej Orłoś rozstał się z żoną. Szokujące słowa dziennikarza i szczegóły

- To był świetny czas w moim życiu prywatnym, żyłam pełnią życia. I nagle przydarzyło się coś, co wszystko zmieniło. W siódmym miesiącu ciąży straciłam dziecko, córeczkę. Poroniłam - wyznaje Joanna Kurowska.

- I jak teraz mam na scenie wygłaszać monolog o śmierci dziecka? Nie umiem i robię to źle. Proszę zobaczyć, jakie ludzie mają wyobrażenie o aktorstwie, jak obsadzają nas, aktorów: gdy przydarzy ci się nieszczęście, na przykład umrze mąż albo dziecko, to będziesz lepsza w tej roli niż ktoś, kto tego nie doświadczył. G***o prawda. Kiedy taki dramat się przydarza, nie można tego dobrze zagrać. To zbyt osobiste doświadczenie - przyznaje Joanna Kurowska.

NIE PRZEGAP: Maryla Rodowicz trafiła do szpitala! Konieczna była operacja. Wiemy jak się czuje

Galeria powyżej: Joanna Kurowska wspomina Dariusza Gnatowskiego

Sonda
Lubisz Joannę Kurowską?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE