Wesele Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak

i

Autor: ART SERVICE Wesele Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak

Jakie prezenty dostali Edward Miszczak i Anna Cieślak? Będziecie zaskoczeni

2021-08-22 19:36

Anna Cieślak (41 l.) i Edward Miszczak (66 l.) od soboty są małżeństwem. Para młoda pobrała się w kościele św. Anny w Krakowie. Specjalnie dla małżonków na ponad godzinę zamknięto świątynię i nie wpuszczano wiernych. Było na bogato, ale czy tak samo było z prezentami? Wiemy!

O ślubie gwiazdy „Na Wspólnej” i dyrektora programowego TVN świat show biznesu trąbił od kilku miesięcy. Po zaręczynach w Paryżu młodzi planowali ożenek na wiosnę, ale pandemia pokrzyżowała im plany. W sobotę wreszcie się udało. Ceremonia odbyła się w kościele nieopodal krakowskiego Rynku. Goście przybywali na miejsce zamówionymi wcześniej busami oraz wyszukanymi limuzynami. Specjalnie dla nowożeńców zamknięto zabytkowy kościół, a wejść strzegli ochroniarze, którzy nie wpuścili do świątyni nawet zakonnicy. Punkt 17-ta pod kościół mercedesem podjechała para młoda. Młodzi weszli przez boczne wejście, by uciec od wścibskich spojrzeń gapiów.

Zobaczcie naszą relację: Ślub Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak. Ochroniarze otoczyli kościół, nie wpuścili ZAKONNICY! [RELACJA, ZDJĘCIA]

W pełnej krasie mogli oglądać parę młodą tylko znamienici goście. W tym ważnym dniu towarzyszyły im gwiazdy stacji, wśród nich: Monika Olejnik, Agnieszka Woźniak-Starak (43 l.), Piotr Kraśko (50 l.), Marcin Prokop (44 l.), a także śmietanka towarzyska stolicy: Joanna Przetakiewicz (54 l.) czy Dominika Kulczyk (44 l.). Po mszy odprawionej przez księdza Kazimierza Sowę (56 l.), na której przemawiali m.in. Andrzej Seweryn (75 l.) i Daniel Olbrychski (76 l.), goście udali się do restauracji na krakowskim Kazimierzu. 200 gości biesiadowało na trzech poziomach. Skorzystano z telewizyjnych trików i wszędzie ustawiono głośniki i telebimy, by nikomu nic nie umknęło.

Na najniższym poziomie siedziała najbliższa rodzina pary młodej. Ojciec panny młodej wygłosił wzruszające przemówienie, w którym wyznał, że właśnie w dniu ślubu jego córki, on i jego żona obchodzą 50. rocznicę swojego ślubu!

Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami państwo młodzi nie otrzymali prezentów - poza szampanem za prawie 1000 zł i obrazem olejnym. Poprosili, by pieniądze przekazać na Fundację TVN.

Parze młodej życzymy szczęścia.

Wesele Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak. Panna młoda w skromnej sukni. Wśród weselników znani goście ZDJĘCIA

Ślub Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak
Sonda
Lubisz oglądać seriale na TVN?