Tylko u nas

Antkowi Królikowskiemu grozi więzienie?! Prokuratura sprawdza zarzuty Joanny Opozdy!

2023-01-09 4:59

Od prawie roku jesteśmy świadkami sporu między Joanną Opozdą (35 l.) a Antkiem Królikowskim (34 l.). Rodzice małego Vincenta (11 mies.) nie mogą się porozumieć w sprawie opieki nad chłopcem, a także w kwestiach finansowych. Jak twierdzi Opozda, gwiazdor nie płaci na swoją pociechę alimentów ustanowionych przez sąd, więc – jak dowiedział się „Super Express” – sprawą zajął się prokurator. Aktorowi może grozić nawet więzienie.

Kolejna odsłona sporu Joanna Opozda - Antek Królikowski

Po tym, jak okazało się, że aktor układa sobie życie z prawniczką Izabelą, cały ciężar wychowania Vincenta spadł na Opozdę. Aktorka musiała przerwać urlop wychowawczy i wrócić do pracy, bo jej mąż nie dokładał się do utrzymania dziecka. Sprawa trafiła wtedy do sądu.

Antek nie płacił alimentów, więc wystąpiłam do sądu o zabezpieczenie potrzeb rodziny. Sąd przyznał alimenty, których Antek dalej nie płaci, więc aktualnie sprawą zajmuje się komornik – przekazała w lipcu aktorka.

Na odpowiedź nie musieliśmy długo czekać. – Mój syn jest stabilnie zabezpieczony przez komornika, który zajął oba moje konta – powiedział aktor w jednym z wywiadów. „Alimenty zarządził sąd, nie ja. Przyjrzał się Twoim zarobkom i ustalił odpowiednią kwotę. Gdybyś był przyzwoitym człowiekiem i płacił alimenty na czas, komornik nie zająłby Twojego konta. Ile razy próbowałam się z Tobą dogadać? O prawdziwym życiu nie masz pojęcia, prawdziwe życie to nie jest wieczna impreza” – napisała w odpowiedzi Joanna Opozda.

Antek Królikowski pod lupą warszawskiej prokuratury! Nie płaci alimentów?

Według ustaleń "Super Expressu", teraz sprawą niepłacenia przez Antka alimentów zajęła się warszawska prokuratura.

Uprzejmie informuję, że postępowanie dotyczy przestępstwa niealimentacji (tj. czynu z art. 209 par. 1 k.k.). Czyn z art. 209 par. 1 k.k. zagrożony jest grzywną, karą ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do 1 roku – przekazała nam Aleksandra Skrzyniarz z Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

Nie będę tego komentowała – mówi nam, wyraźnie zmęczona sprawą Opozda.

Asia chciałaby mieć to wszystko za sobą. Jest już zmęczona całą sytuacją związaną z Antkiem i tym, jak on podchodzi do ojcostwa. Zabolało ją, kiedy przeczytała, że chciałby naprzemiennej opieki nad Vincentem, podczas gdy cały ciężar wychowania i utrzymania chłopca spoczywa na niej. Czara goryczy przelała się, kiedy podczas ostatniej choroby Vincenta nie mogła liczyć na Antka – mówi nam jej przyjaciel.

Wygląda na to, że gwiazdor słono zapłaci za swoją nieodpowiedzialność. Co na to Antek Królikowski? Nie wiemy, bo nie odpowiedział na nasze pytania.

Listen on Spreaker.
Sonda
Śledzisz kłótnie Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany