Gwiazda "Na Wspólnej"

Przez prawie rok Sylwia Gliwa milczała, aż w końcu wyznaje całą prawdę o ukochanym. Bolesne rozstanie, smutne wieści

2023-07-03 12:06

Sylwia Gliwa (45 l.), gwiazda serialu "Na Wspólnej", przez ostatni czas była związana Bogumiłem Ziębą, szefem firmy informatycznej. Po przykrych przebojach sercowych, jakie przeżyła aktorka, wszyscy myśleli, że wreszcie znalazła ukojenie w ramionach właściwego mężczyzny. Aż tu nagle niczym grom z jasnego nieba spada na fanów informacja, że para się rozstała. Sylwia Gliwa ukrywała to przez prawie rok.

Sylwia Gliwa, znana fanom przede wszystkim z serialu "Na Wspólnej", miała dość burzliwe życie miłosne. Po nieudanych związkach, z których jeden został stworzony ze znacznie młodszym partnerem, Gliwa znalazła ukojenie w ramionach prezesa firmy informatycznej. Bogumił Zięba zdawał się dla niej stworzony. Niestety, po niemal roku aktorka postanowiła wyjawić całą prawdę o ukochanym. Okazuje się, że w sierpniu 2022 roku para się rozstała. "Nie była to decyzja łatwa, bo był to dla mnie trudny życiowo czas. Kupowałam mieszkanie, a przez okres remontu mieszkałam u przyjaciółki. Wiedziałam, że z wieloma sprawami muszę poradzić sobie sama, tak też zrobiłam i to dało mi przekonanie o mojej sprawczości. Postawiłam na niezależność i branie odpowiedzialności za każdą decyzję", powiedziała Sylwia Gliwa w rozmowie z magazynem "Twoje Imperium". Co się stało? Dlaczego Sylwia Gliwa i Bogumił Zięba już nie są razem?

Przez prawie rok Sylwia Gliwa milczała, aż w końcu wyznaje całą prawdę o ukochanym. Bolesne rozstanie, smutne wieści

Gwiazda "Na Wspólnej" nie zdradza szczegółów rozstania, a fani są zaskoczeni, bo Sylwia Gliwa i Bogumił Zięba uchodzili za udaną parę. Poznali się przez przypadek, kiedy aktorka szukała w sieci podwózki do Warszawy. "Zgłosiło się kilka osób i on napisał, że może mnie zawieźć z Warszawy do Jeleniej Gór. Napisałam, że bardzo mu dziękuję, ale to w drugą stronę, a on napisał: "tak naprawdę bardzo chciałbym cię poznać, więc w drugą stronę też bardzo chętnie cię zawiozę" - opowiedziała Sylwia Gliwa serwisowi "Jastrząb Post".

Mimo bolesnego rozstania, aktorka wierzy, że jeszcze spotka swój ideał. Jakiego mężczyzny szuka Sylwia Gliwa?

"W mężczyznach doceniam wrażliwość i siłę, gdybym miała napisać receptę na udany i szczęśliwy związek, to składowymi tej mikstury na pewno byłyby spokój, szacunek, przyjemność z patrzenia na siebie. Ale też wsłuchiwanie się w swoje wzajemne potrzeby, satysfakcjonująca sfera intymna, myślenie o sobie nawzajem z poziomu serca - wyznała w rozmowie z "Twoje Imperium".

Trzymamy kciuki.

Zobacz również galerię zdjęć: Sylwia Gliwa i Bogumił Zięba rozstali się. Aktorka trzymała to w tajemnicy przez prawie rok

Sonda
Czy zdarzyło ci się rozstanie, które trudno było znieść?
Na Wspólnej ZWIASTUN na czerwiec. Romans Igi i Tadeusiaka. Intryga Hebla i Niuńka. Powrót Anety do życia Kasi i Darka