Rafał Mroczek, Marcin Mroczek

i

Autor: AKPA

QUIZ. Najsławniejsze aktorskie bliźniaki kończą 39 lat. Sprawdź, jak dobrze znasz braci Mroczek!

2021-07-18 11:00

Bracia Mroczek obchodzą dzisiaj urodziny! 18 lipca 2021 rok najsłynniejsi w Polsce bliźniacy skończyli 39 lat. Od początku istnienia "M jak miłość", Marcin i Rafał Mroczkowie odgrywają w produkcji jedne z głównych ról. Czy są z wykształcenia aktorami? Skąd pochodzą? Czy jesteś w stanie ich odróżnić? Sprawdź, co wiesz o braciach Mroczek! Zapraszam do rozwiązania quizu przygotowanego przez redakcji portalu SE.pl.

Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej polegającej na przedstawieniu zagadnienia w formie zapytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych wraz z zapytaniem informacji oraz wiedzy ogólnej można było wydedukować prawidłową odpowiedź. Pytanie powinno być sformułowane w ten sposób, by odpowiedź nie była całkiem oczywista, zabawa polega de facto na dyskusji zgadujących nad różnymi możliwościami i wykluczaniu tych, które nie spełniają warunków zadanych w pytaniu.

QUIZ. Najsławniejsze aktorskie bliźniaki kończą 39 lat. Sprawdź, jak dobrze znasz braci Mroczek!

Pytanie 1 z 10
Skąd pochodzą bracia Mroczek?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE