QUIZ. Sprawdź, czy też masz szansę wygrać milion. Pytania z show "Milionerzy". Tylko najlepsi dadzą radę!

2023-09-27 5:25

QUIZ. Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, czy dacie radę wygrać milion w show "Milionerzy"? Czy sprostalibyście pytaniom, jakie zadałby Wam Hubert Urbański, prowadzący program? Teraz macie okazję sprawdzić, czy jest szansa wygrać milion. Tylko najlepsi dadzą radę, choć niektóre pytania nie są wcale takie trudne, jak mogłoby się wydawać. Quiz znajdziecie poniżej, powodzenia!

Milionerzy

i

Autor: AKPA

Hubert Urbański i program "Milionerzy" od lat cieszą się w Polsce ogromną popularnością. Kto z nas nie marzył o tym, by usiąść na słynnym, wygodnym fotelu, i spróbować gry o milion złotych? Myślicie, że dalibyście radę wygrać główną nagrodę pieniężną? Teraz macie szansę się przekonać. Przygotowaliśmy quiz, w którym znalazły się zarówno pytania trudniejsze, jak i te prostsze. Każdy z Was może więc przetestować, czy ma szansę wygrać milion złotych i uczynić Huberta Urbańskiego dumnym. Powodzenia w naszym quizie w stylu "Milionerzy".

QUIZ. Sprawdź, czy też masz szansę wygrać milion. Pytania z show "Milionerzy". Tylko najlepsi dadzą radę!

Pytanie 1 z 12
Z gry na jakim instrumencie słynie Czesław Mozil?

Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej polegającej na przedstawieniu zagadnienia w formie zapytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych wraz z zapytaniem informacji oraz wiedzy ogólnej można było wydedukować prawidłową odpowiedź. Pytanie powinno być sformułowane w ten sposób, by odpowiedź nie była całkiem oczywista, zabawa polega de facto na dyskusji zgadujących nad różnymi możliwościami i wykluczaniu tych, które nie spełniają warunków zadanych w pytaniu.

Nasi Partnerzy polecają