Teleturnieje_quiz

i

Autor: AKPA

Kultowe programy, legendarni prowadzący!

Szybki QUIZ o teleturniejach. My podajemy tytuł, ty wskaż prowadzących. Zdobędziesz 10/13?

2023-08-24 6:00

Jeśli uwielbiasz obserwować zmagania miłośników wiedzy, ten quiz jest dla Ciebie! Teleturnieje cieszą się wśród widzów ogromną popularnością. Kto nie lubi czasem zasiąść wygodnie w fotelu i wykazać się wiedzą, choćby przed samym sobą. Wiele kultowych teleturniejów oglądamy do dziś, są i takie , które pozostały we wspomnieniach telewidzów. Niektóre zasłużyły na miano kultowych. Pamiętasz je? Wiesz kto je prowadził? Sprawdź się!

W naszym quizie nie ma zawiłych pytań i długich, wyczerpujących odpowiedzi. Rzucamy nazwę teleturnieju i dajemy propozycje prowadzących, którzy są ich wizytówką. Wiesz lub nie, trzeciej drogi nie ma. Nie musisz wiedzieć, który z nich jest mistrzem sucharów, ani kto najlepiej tańczy lub śpiewa. Zaznacz prawidłową odpowiedź i ruszaj dalej w meandry telewizyjnej rozrywki, która również uczy, nie tylko bawi.

Pytamy o teleturnieje, które wciąż są na antenie, jak nieśmiertelne "Koło fortuny" czy "Milionerzy", ale nie brakuje również pytań o kultowe programy, które wspominamy z sentymentem, jak "Wielka gra" czy "Śpiewające fortepiany". Jeśli odpowiesz prawidłowo na wszystkie pytania quizu, możesz uznać się za mistrza wiedzy o teleturniejach, a przynajmniej o ich prowadzących ;). Do startu, gotowi... Start!

QUIZ. Szybki test o teleturniejach. My podajemy tytuł, ty wskaż prowadzących

Pytanie 1 z 13
"Familiada"
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany