Quiz "Taniec z gwiazdami". Z kim tańczyły Liszowska, Foremniak i Koroniewska?

2024-03-24 8:19

Program "Taniec z gwiazdami" w Polsce pojawił się w 2005 roku i od razu zdobył gigantyczną popularność. 3 marca 2024 rozpoczęła się kolejna edycja show. Program na początku emitowany był w TVN, a potem przeniósł się do Polsatu. W pierwszych edycjach "Tańca z gwiazdami" wystąpiły m.in. Joanna Liszowska, Małgorzata Foremniak i Joanna Koroniewska. Pamiętasz, z kim tańczyły te gwiazdy? Rozwiąż nasz Quiz "Taniec z gwiazdami". Z kim tańczyły Liszowska, Foremniak i Koroniewska?

Joanna Liszowska zmieniła kolor włosów

i

Autor: AKPA Joanna Liszowska zmieniła kolor włosów

Program "Taniec z gwiazdami" wkroczył w nowy wymiar. Po dłuższej przerwie legendarne show powróciło na antenę Polsatu. Wśród gwiazd programu znalazły się m.in. Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Roksana Węgiel i Dagmara Kaźmierska, która zatańczy z Marcinem Hakielem. W pierwszych trzech odcinkach widzowie na pewno nie narzekali na nudę. Przed laty "Taniec z gwiazdami" także budził ogromne emocje telewidzów. Na parkiecie występowały wielkie sławy. Jeszcze w czasach, gdy program emitowany był w TVN, każdy odcinek gromadził przed odbiornikami 4-5 mln widzów. Największą oglądalność miał finałowy odcinek drugiej serii (7,7 mln), w którym rywalizowały Kasia Cichopek w parze z Marcinem Hakielem i Małgorzata Foremniak z Rafałem Maserakiem. W pierwszych seriach wystąpiły także m.in. Joanna Koroniewska, Joanna Liszowska i Renata Dancewicz. Pamiętacie stare edycje programu "Taniec z gwiazdami"? Rozwiążcie Quiz "Taniec z gwiazdami". Z kim tańczyły Liszowska, Foremniak i Koroniewska?

Quiz "Taniec z Gwiazdami". Dopasuj tancerza do gwiazdy. Foremniak, Koroniewska, Liszowska i inni

Pytanie 1 z 15
Małgorzata Foremniak w 2. edycji "Tańca z gwiazdami" tańczyła z:

Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej polegającej na przedstawieniu zagadnienia w formie zapytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych wraz z zapytaniem informacji oraz wiedzy ogólnej można było wydedukować prawidłową odpowiedź. Pytanie powinno być sformułowane w ten sposób, by odpowiedź nie była całkiem oczywista, zabawa polega de facto na dyskusji zgadujących nad różnymi możliwościami i wykluczaniu tych, które nie spełniają warunków zadanych w pytaniu.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Tekst sponsorowany