Raczek o Kac Wawa, CO NAPISAŁ: Ten film JEST JAK NOWOTWÓR ZŁOŚLIWY - ZABIJA

2012-03-12 14:01

Tomasz Raczek dołączył do grona osób, które obejrzały polską przeróbkę "Kac Vegas", czyli film "Kac Wawa". Krytyk filmowy jest zażenowany produkcją - odradza jej oglądanie, twierdzi, że producenci powinni się wstydzić! Pod adresem "Kac Wawa" padły bardzo mocne słowa - to skandal artystyczny - twierdzi Raczek.

Tomasz Raczek, znany polski krytyk filmowy i publicysta, skrytykował polską produkcję "Kac Wawa". Na swoim profilu na Facebooku skomentował film następująco:

"OSTRZEŻENIE: Film KAC WAWA skandalem artystycznym ostatnich lat. Przestrzegam przed pójściem do kina.

A więc byłem na filmie KAC WAWA i muszę przyznać, że dawno już nie pamiętam abym w kinie był tak głęboko zażenowany. To nie jest po prostu zły film. Ten film jest jak choroba, jak nowotwór złośliwy: zabija wiarę w kino i szacunek do aktorów.... Patrząc na Romę Gąsiorowską, Sonię Bohosiewicz i Borysa Szyca, grających główne role, czułem się tak jakbym patrzył jak ktoś przerabia kochanych członków rodziny na dziwki i alfonsów. Szczerze i nieodwołalnie odradzam pójście na KAC WAWA do kina. Ten film powinien ponieść klęskę frekwencyjną - może to nauczyłoby czegoś producentów. WSTYD!"

Czy po takiej recenzji wybierzecie się do kina? A może już widzieliście film i macie inne zdanie?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE