Radek Majdan jest obiektem drwin

i

Autor: AKPA/Gałązka Radek Majdan jest obiektem drwin

Chodzi o dziecko!

Radek Majdan jest obiektem drwin! Dlaczego Małgorzata Rozenek śmieje się z męża?

2022-10-05 19:45

Radosław Majdan (50 l.) oraz Małgorzata Rozenek-Majdan (44 l.) w czerwcu 2020 roku zostali rodzicami. 2-letni Henio jest ich oczkiem w głowie, jednak to właśnie z jego powodu były piłkarz jest obiektem żartów! Majdan bardzo poważnie podchodzi do ojcostwa, a Rozenek z rozbawieniem twierdzi, że jej mąż "nadskakuje" synkowi.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan uznawani są za polską "power couple". 10 września 2016 roku powiedzieli sobie "tak" w Konstancinie pod Warszawą. Obecna prowadząca "Dzień dobry TVN" miała wówczas dwoje dzieci ze związku z Jackiem Rozenkiem - urodzonego w 2006 roku Stanisława oraz młodszego o cztery lata Tadeusza. 

Rozenek i Majdan nie ukrywali jednak, że chcieliby doczekać się wspólnego potomka. Stało się to możliwe dzięki metodzie in vitro, dzięki której na świat przyszli zarówno starsi chłopcy, jak i urodzony w czerwcu 2020 roku Henio. Malec jest oczkiem w głowie swoich rodziców. 

Były piłkarz określił swoje uczucie do syna jako coś, co "ciężko jest opisać słowami". - Sam przed sobą zastanawiałem się, czy ja tak mocno pokocham Henia, że będę mógł powiedzieć, że to jest miłość, której jeszcze nie doznałem. Muszę powiedzieć, że to jest coś niewiarygodnego - wyznał podczas rozmowy z reporterką Dzień Dobry TVN. 

Radek Majdan zdradził również, że jego zachowanie względem Henia jest obiektem żartów ze strony Małgosi Rozenek. Czyżby był nadopiekuńczym tatą? 

Małgosia często śmieje się ze mnie, że ja latam wokół Henia, nadskakuję mu. To wynika z mojej miłości i troski rodzicielskiej. Mam już 50 lat, jestem świadomym tatą. Wiele w życiu przeżyłem, być może czasem nadinterpretuję, że dziecko może się przewrócić na prostej drodze, więc ja stoły obkładam poduszkami. Wszystkie ostre krawędzie są u nas zniwelowane do poziomu zero, jeśli chodzi o ryzyko, co wywołuje żarty w domu - wyznał w rozmowie z portalem Dzień Dobry TVN. 

Radek Majdan wyjawił przy okazji, że miłość do dziecka - w jego przypadku dwuletniego Henia - wiąże się również z poczuciem odpowiedzialności za malucha. - Patrzysz na osobę bezradną, która jest na ciebie skazana. To jeszcze bardziej wzrusza i jeszcze bardziej kochasz - zaznaczył.

Sonda
Śledzisz życie Małgosi Rozenek i Radka Majdana?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE