Radio Manna. Kiedy rusza Radio Nowy Świat?

i

Autor: Akpa Radio Manna. Kiedy rusza Radio Nowy Świat?

Radio Manna. Kiedy rusza radio Nowy Świat?

2020-06-03 11:44

Wojciech Mann (72 l.) po odejściu z radiowej Trójki postanowił wraz z przyjaciółmi założyć własne, internetowe radio Nowy Świat. Z pomocą fanów zebrał imponującą kwotę i już poinformował o dacie rozpoczęcia nadawania.

Wojciech Mann już w piątek, 26 czerwca o 7:45 planuje ruszyć z nadawaniem własnego radia Nowy Świat. Gościem pierwszej audycji będzie Michał Nogaś, który także dołączy do zespołu rozgłośni. W rozmowie z Wirtualnemedia.pl dziennikarz zastrzega, że stacja ruszy, "jeżeli wszystko się dobrze ułoży". Siedziba radia założonego przez spółkę Ratujmy Trójkę będzie się mieścić na warszawskim Wilanowie. Jak informuje portal, w ciągu miesiąca udało się przearanżować dawne przedszkole i zbudować od podstaw studio emisyjne, umeblować pomieszczenia, skonstruować wewnętrzną sieć internetową, zmodernizować sieć elektryczną i wybrać dostawcę sprzętu.

Finansowanie radia Nowy Świat ma opierać się wyłącznie o crowdfunding. Podczas internetowej zbiórki na działanie rozgłośni zebrano ponad 1 mln 150 tys. zł.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Super Raport 2 VI (goście: Kowal, Grzesiowski)