Prawie dwa lata po śmierci Pawła Królikowskiego jego brat zdradził prawdę. Poruszające!

2021-10-27 16:37
Rafał Królikowski wspomina brata. Wzruszające słowa o Pawle Królikowskim
Autor: AKPA Rafał Królikowski wspomina brata. Wzruszające słowa o Pawle Królikowskim

Paweł Królikowski był nie tylko głową rodziny i przykładem dla swoich dzieci, ale również wzorem dla młodszego brata - Rafała Królikowskiego. Braci łączyła silna więź, o której teraz Rafał Królikowski mówi z ogromnym przejęciem. W kilku zdaniach zdradził prawdę i podsumował rolę swojego ukochanego brata w rodzinie.

Paweł Królikowski zmarł pod koniec lutego 2020 w wieku 58 lat. Pięć lat wcześniej przeszedł zabieg usunięcia tętniaka mózgu. W 2019 roku musiał poddać się operacji neurochirurgicznej z powodu ujawnionego guza mózgu. Aktor znany z "Rancza", "Pitbulla" czy z programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" został pochowany w Alei Zasłużonych na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach. Prezydent Andrzej Duda odznaczył go pośmiertnie Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski za wybitne zasługi dla kultury polskiej. Fanom brakuje aktora, a rodzina bardzo cierpi z powodu jego odejścia. Paweł Królikowski nie doczekał ślubu swojego najstarszego syna - Antoniego oraz tego, jak jego córka Julia wychodzi za mąż.  Rodzina Królikowskich niedługo się powiększy. Joanna Opozda potwierdziła ciążę i już szaleje z zakupami dla dziecka.  Królikowscy mogą na siebie liczyć. Teraz to Rafał jest najstarszym mężczyzną w rodzinie. Podczas rozmowy z Jastrząb Post podkreślił, jak ważny był dla niego brat. Takiej więzi nie zdoła przerwać nawet śmierć:

Całe moje życie, całe dzieciństwo i młodość, to były chwile z moją rodziną i z moim bratem. On był moim starszym bratem, więc był takim mentorem, takim idolem, w którego byłem zapatrzony, którego chciałem naśladować. Na pewno jestem jego częścią. Tak się stało, jak się stało, że już go nie ma między nami. Ale jest w naszych sercach.

Pogrzeb Królikowskiego. Uroczystość z udziałem prezydenta

Galeria wyżej: Nowy grób Pawła Królikowskiego na Powązkach Wojskowych

Sonda
Jak wspominasz Pawła Królikowskiego?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE