Rafał Maślak wspiera Miss Polski na wózku 2016

2016-07-13 10:56
Rafał Maślak wspiera Miss Polski na wózku 2016
Autor: Facebook Rafał Maślak

Mister Polski 2014 Rafał Maślak zamieścił na swoim Facebooku fotkę z pięknymi paniami, które mimo przeszkód, wynikających ze zdrowia, zostały Miss! Już 16 lipca 4 wybory Miss Polski na wózku inwalidzkim!

Już za kilka dni poznamy nową piękność w wyborach Miss Polski na wózku 2016. W akcję Fundacji Jedyna Taka oprócz poprzednich zwyciężczyń konkursu, zaangażował się również Mister Polski 2014 Rafał Maślak. Przystojny strażak zamieścił na swoim Facebooku zdjęcie ze zjawiskowymi Miss. - PIĘKNO BEZ BARIER! Pozdrawiamy z planu spotu promującego Miss Polski na wózku 2016. Dziewczyny świetnie sobie radzą i dają radę - czytamy pod fotką.

To już 4 wybory Miss Polski na wózku 2016. Impreza odbędzie się w Warszawie w Amfiteatrze Bemowo. Gala Finałowa rozpocznie się o godzinie 20:00. W zeszłym roku zaszczytny tytuł zdobyła Katarzyna Kozioł z Kędzierzyna-Koźla. Piękność również brała udział do zdjęć w spocie promującym wydarzenie. Kto zostanie Miss Polski na wózku 2016? Dowiemy się już niedługo.

Wybieracie się na finał Miss Polski na wózku 2016?

Zobacz: Miss Polski na wózku inwalidzkim - kim jest?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE