Rafał Mroczek ma nową dziewczynę! Padniecie, gdy zobaczycie, kim jest! [ZDJĘCIA]

2022-12-12 19:15

Życie miłosne Rafała Mroczka jest pełne wzlotów i upadków, podobnie jak w przypadku postaci, w którą wciela się w serialu "M jak miłość". Okazuje się, że aktor ma nową partnerkę, która ma już dość spore doświadczenie ze światem mediów w naszym rodzimym show-biznesie. Wielu z Was będzie bardzo zaskoczonych jej tożsamością.

Rafał Mroczek ma nową dziewczynę! Padniecie, gdy zobaczycie, kim jest! [ZDJĘCIA]

i

Autor: AKPA Rafał Mroczek ma nową dziewczynę! Padniecie, gdy zobaczycie, kim jest! [ZDJĘCIA]

Dziennikarze Pudelka przestawili swoim czytelnikom wyniki śledztwa w sprawie Rafała Mroczka i jego prywatnego życia miłosnego. Wygląda na to, że gwiazdor "M jak miłość" znalazł nową partnerkę. Choć para nie afiszuje się ze swoim związkiem, to w sieci pojawiło się kilka dowodów na to, że pozostają w relacji. Rafał Mroczek i jego dziewczyna ostatnio uczestniczyli w tej samej akcji charytatywnej. Dodatkowo wielokrotnie w tym samym czasie na ich profilach w mediach społecznościowych pojawiały się zdjęcia z tych samych miejsc. Zakochani odwiedzili razem m. in. Barcelonę, a także szaleli na deskach surfingowych nad Bałtykiem.

Rafał Mroczek ma nową dziewczynę. Kim jest partnerka gwiazdora "M jak miłość"

Nową partnerką Rafała Mroczka jest Magdalena Czech, która w 2018 roku była finalistką konkursu Miss Polonia.

- Kobieta aktywnie działa w mediach społecznościowych - prowadzi m.in. program "Idź ze swoją siłą", w którym przeprowadza rozmowy z inspirującymi ją osobami, spełnia się jako gospodyni młodzieżowego formatu "Studio raban", od kilku miesięcy prowadzi także własny podcast. Czech nie ukrywa również, że jest osobą wierzącą - czytamy na Pudelku.

Zobaczcie niżej zdjęcia Magdaleny Czech. Pasują do siebie?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki