Rafał Mroczek

i

Autor: Rafał Mroczek/Instagram Rafał Mroczek

są zdjęcia

Rafał Mroczek poszedł na pielgrzymkę. Głośno krzyczy "chwała"

2022-08-08 18:00

Rafała Mroczek (40 l.) zdecydował się przejść pieszo 300 kilometrów. Wszystko w ramach Warszawskiej Akademickiej Pielgrzymki Metropolitalnej. Aktor jest zachwycony wyprawą i chwali się spaniem w namiotach i kanapkami, które ma ze sobą.

Rafał Mroczek od lat wciela się w postać Pawła Zduńskiego w serialu "M jak miłość". Widzowie go uwielbiają i nie wyobrażają sobie tego tasiemca bez niego. Aktor jednak wziął sobie trochę wolnego od pracy na planie i zdecydował się na spore wyzwanie. Do pokonania ma 300 kilometrów i to pieszo! Mroczek bierze udział w Warszawskiej Akademickiej Pielgrzymki Metropolitalnej. Na swoim profilu na Instagramie zamieścił obszerną relację z tej wędrówki. 

Ale wpadka na planie M jak miłość! Rafał Mroczek chciał się pochwalić przyjacielem, ale niechcący zamknął go w garderobie! To też gwiazda serialu!

Rafał Mroczek został pielgrzymem

Aktor zaskoczył wszystkich i pokazał, jak wspólnie z setkami innych pielgrzymów idzie do Częstochowy. Rafał jest zachwycony wyprawą, mimo że ma do przejścia 300 kilometrów, a po drodze będą się zatrzymywać w aż 132 wsiach. Wędrowanie przez 9 dni to naprawdę spore wyzwanie, jednak aktor znalazł czas, żeby wszystko relacjonować swoim fanom, dzięki temu wiemy jak śpi i co je. 

Co je Rafał Mroczek podczas pielgrzymki?

Gdy tylko jest przerwa z wędrowaniu, aktor wykorzystuje ją na odpoczynek i trzymanie nóg w górze, co przynajmniej na chwilę może przynieść ulgę zmęczonym stopom. Mroczek chętnie śpiewa kościelne pieśni i analizuje pismo święte. Rafał pokazał też, co je. Kanapka z szynką konserwową, ogórkiem i pomidorem wygląda bardzo apetycznie. Noce natomiast gwiazdor "M jak miłość" spędza pod gołym niebem, mając do dyspozycji swój namiot. 

Rafał Mroczek

i

Autor: Rafał Mroczek/Instagram Rafał Mroczek
Sonda
Też braliście udział w pielgrzymce?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają