Rajskie wakacje Justyny

2008-08-19 13:00

Tylko pozazdrościć takich wakacji! Śliczna Justyna Steczkowska (36 l.) spędzała wymarzony urlop na Tureckiej Riwierze. Słońce i cieplutka woda Morza Śródziemnego sprawiły, że nasza seksowna piosenkarka baraszkowała po plaży golusieńka jak ją Pan Bóg stworzył. To musiały być rajskie wakacje...

Na swojej oficjalnej stronie internetowej Justyna pożegnała się z fanami na początku lipca. Napisała: "(...) Zmykam z moimi kochanymi mężczyznami na wakacje". Jak postanowiła, tak zrobiła. Zabrała męża Macieja Myszkowskiego (35 l.) oraz synów - Leona (8 l.) i Stanisława (3 l.) - na zasłużony urlop.

Szczęśliwa rodzina "zacumowała" w 5-gwiazdkowym hotelu Joy Kiris World w kurorcie Kiris na Tureckiej Riwierze. Dwutygodniowy pobyt kosztuje w nim prawie 6 tys. zł od osoby. Hotel położony jest przy urokliwej plaży. Okolica jest cudowna, a warunki na wypoczynek przewspaniałe. Temperatura powietrza sięga tu 33 stopni, a wody aż 25 st. C.

Nie należy się więc dziwić, że Justyna poczuła się tu jak w raju. I to w dosłownym tego słowa znaczeniu! Zrzuciła wszystko, co przysłaniało jej piękne ciało. Piosenkarka pływała, wylegiwała się na plaży, wyginała ponętne ciało. - Często chodziła na kameralną plażę. Czuła się tam bardzo swobodnie - powiedział nam wypoczywający w tym samym kurorcie turysta.

Justyna wróci dziś do kraju pięknie opalona. I bardzo zrelaksowana, by dalej rozpieszczać nas swoim głosem.

Więcej wakacyjnych zdjęć Justyny Steczkowskiej w dzisiejszym wydaniu Super Expressu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają