Ranczo 10 sezon. Romans Wioletki i posterunkowego Wojtka! Stasiek odkryje zdradę żony?

2016-08-29 15:15

Miłosne zawirowania w serialu "Ranczo" w nowym 10 sezonie nie ominą Wioletki (Magdalena Waligórska) i Staśka (Arkadiusz Nader). Czy małżeństwo barmanki i policjanta z Wilkowyj przetrwa podejrzenie o zdradę? W nowych odcinkach "Rancza" jesienią 2016 Stasiek wróci ze szkolenia w szkole policyjnej w Szczytnie i odkryje, że koło jego żony kręci się jego zastępca, posterunkowy Wojtek (Kacper Matula). Od razu stanie się dla niego jasne, że Wioletka i młody policjant mają romans!

"Ranczo" 10 sezon nowe odcinki od niedzieli, 4.09.2016, o godz. 20.25 w TVP1

Ze względu na długoletni konflikt między aktorami "Rancza", Magdaleną Waligórską i Arkadiuszem Naderem, który skończył się pamiętną bójką w Teatrze Nowym w Zabrzu czerwcu 2015 roku, widzowie już nie zobaczą zbyt wielu scen z Wioletką i Staśkiem.

Patrz: Ranczo. Wpadka Magdaleny Waligórskiej na ramówce TVP. Pierś Wioletki z Rancza wyskoczyła z sukienki

Co prawda w nowym 10 sezonie "Rancza" policjant z Wilkowyj na krótko przyjedzie ze Szczytna na urlop, ale o czułościach z żoną nie będzie mogło być mowy. Stasiek stanie bowiem oko w oko ze swoim zastępcą, posterunkowym Wojtkiem, którego zacznie podejrzewać o romans z Wioletką. Dlaczego?

Młody policjant będzie zabiegał o uznanie bardziej doświadczonego kolegi, który stanie się dla niego prawdziwym autorytetem. Z kolei Stasiek dość opatrznie to zrozumie. Od razu zauważy, że Wojtek całymi dniami przesiaduje w miejscowej knajpce gdzie Wioletka jest barmanką i zarazem szefową.

Przeczytaj: Ranczo 10 sezon. Krystyna Więcławska nowym wójtem. Następczyni Lucy zaprowadza porządki w Wilkowyjach

To zrodzi w jego głowie myśl, że żona go zdradza z nowym posterunkowym. Poza tym Wojtek opanuje do perfekcji sztukę podlizywania się wyższemu rangą przełożonemu. Czy podejrzenia Staśka się potwierdzą? O tym widzowie przekonają się w nowym 10 sezonie "Rancza" jesienią 2016 w TVP1.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Za kulisami 10 sezonu "Rancza" >>>


Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE