Ranczo. Wpadka Magdaleny Waligórskiej na ramówce TVP. Pierś Wioletki z Rancza wyskoczyła z sukienki

2016-08-24 10:15

Magdalena Waligórska, znana jako Wioletka z serialu "Ranczo" na prezentacji jesiennej ramówki TVP 2016 pokazała chyba znacznie więcej niż chciała! Aktorka zaliczyła małą wpadkę gdy podczas pozowania fotoreporterom na czerwonym dywanie jej pierś nagle wysunęła się z sukienki. Zobaczcie kuszące zdjęcia gwiazdy "Rancza" z ramówki TVP.

"Ranczo" 10 sezon nowe odcinki od niedzieli, 4.09.2016, o godz. 20.25 w TVP1

Magdalena Waligórska była jedną z najpiękniejszych gwiazd na oficjalnej prezentacji nowej ramówki TVP na jesień 2016. Nie tylko dlatego, że wyglądało zachwycająco w bladoróżowej, zwiewnej sukience. Niestety serialowa Wioletka z "Rancza" zaliczyła małą wpadkę na czerwonym dywanie. Aktorka nie przewidziała, że jej kreacja okaże się tak niesforna.

Patrz: Jesienna ramówka TVP 2016. Gwiazdy seriali na prezentacji nowej ramówki - ZDJĘCIA

Podczas pozowania fotoreporterom na czerwonym dywanie pierś Waligórskiej nagle wysunęła się zza sukienki. Gwiazda "Rancza" cały czas kontrolowała sytuację i nie pozwoliła, by jej jędry biust ujrzał światło dzienne w całej okazałości. Mimo to kiedy ustawiła się profilem spory fragment jej piersi ukazał się oczom wszystkim.

Przeczytaj: Ranczo. Ślub Magdaleny Waligórskiej i Mateusza Lisieckiego. Wioletka z Rancza wyjdzie za mąż w Rzymie

Trzeba przyznać, że Magdalena Waligórska z klasą wybrnęła z tej niezręcznej sytuacji. Jak gdyby nigdy nic pozowała dalej, promiennie się przy tym uśmiechając. W końcu żadna z gwiazd obecnych na konfernecji ramówkowej TVP nie mogła się pochwalić tak piękną sukienką.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają