Ranczo 10 sezon. Rozstanie Wioletki i Staśka. Rozdzielili zwaśnionych aktorów

2015-09-26 4:40

To musiało się tak skończyć! Bójka Magdaleny Waligórskiej (34 l.) i Arkadiusza Nadera (52 l.), do której doszło w czerwcu w Teatrze Nowym w Zabrzu, nie pozostała bez wpływu na fabułę nowego 10 sezonu "Rancza".

"Ranczo" 10 sezon nowe odcinki od marca 2016 w TVP1

Para, która prywatnie się nienawidzi, w hicie TVP1 wciela się w zgodne małżeństwo. Jednak ich drogi muszą się rozejść! Scenarzyści nie mogli dopuścić do konfliktów na planie. Ograniczyli więc rolę Arkadiusza Nadera, czyli policjanta Staśka.

Przeczytaj: Ranczo 10 sezon. Cezary Żak zarobi za rolę Kusego 300 tysięcy! A co z Pawłem Królikowskim?

W poprzednim 9 sezonie "Rancza" bohater grany przez niego wyjechał do szkoły policji do Szczytna. I jak się okazuje - prędko z niego nie wróci.

- Stasiek nadal będzie się tam szkolił. W Wilkowyjach pojawi się tylko na chwilę, ale z żoną Wioletką nie będzie miał wspólnych zdjęć - usłyszeliśmy od osoby z produkcji.

Magdalena Waligórska podwójnie skorzystała na skandalu - pozbyła się nielubianego od wielu lat kolegi. Nie będzie musiała już z nim grać, a dodatkowo jej wątek w nowym sezonie został rozbudowany. A z Naderem spotka się dopiero na sali sądowej. 

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Polub nas na Facebooku

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE