Rekordowa wygrana w "Kole fortuny". Finałowe hasło padło w sekundę!

2021-11-29 19:07
Koło Fortuny TVP - padła rekordowa wygrana
Autor: Facebook "Koło Fortuny" TVP - padła rekordowa wygrana

W "Kole fortuny" padła rekordowa wygrana. W teleturnieju TVP uczestniczka odgadła finałowe hasło w zaledwie sekundę! Norbi i Izabella Krzan pozują ze szczęśliwą zwyciężczynią. Wszyscy byli w lekkim szoku. Poznajcie finałowe pytanie!

"Koło fortuny" to teleturniej z tradycjami, sięgający 1992 roku. Przez lata był wielokrotnie odświeżany. Pierwszym prowadzącym był Wojciech Pijanowski. Po nim, na krótki czas gospodarzami programu zostawali Jerzy Bończak, Andrzej Kopiczyński, Paweł Wawrzecki, Stanisław Mikulski. Hostessą była modelka Magda Masny, ale w 1997 ze względu na urlop macierzyński, została na dwa miesiące zastąpiona przez aktorkę Annę Samusionek. W roku 1998 teleturniej został zdjęty z anteny. Powrócił w 2007 roku - wtedy gospodarzem został Krzysztof Tyniec, a jego asystentką była Marta Piekarska. Postem nastąpiła długa przerwa i program został wznowiony dopiero w 2017 roku. Prowadzeniem zajął się Rafał Brzozowski, a u jego boku pojawiła się Izabella Krzan, która bała się roli "pani od literek". Od 2019 program prowadzi Norbi.

ZOBACZ: Córka Norbiego odcina się od znanego ojca! Nie chce być z nim kojarzona

W galerii poniżej gwiazdor "Milionerów" - Hubert Urbański i jego zarobki. On również uszczęśliwia ludzi w teleturnieju i z przyjemnością wręcza im wygraną!

W "Kole fortuny" prawdziwa rewelacja! W niedzielę, 28 listopada 2021 r. w TVP2 został pokazany odcinek, w którym padła rekordowa wygrana. Laureatką została pani Marianna Nowakowska z Dęblina. Na Facebooku produkcja teleturnieju złożyła jej gratulacje: - Właśnie 100 tysięcy złotych padło w Kole Fortuny!!!!🔥🥳🤩Ogromne brawa i wielkie gratulacje dla Pani Marianny!!!👏👏👏Ale niespodzianka w niedzielne popołudnie!😍Co za radość!!!💪😃🥳 Fani programu nie mogą ukryć swojej radości i szoku z takiej wygranej: - No nareszcie, bo straciłam wiarę, że w kopertach jest taka suma. - Piękna gra! - Ale emocje. Mega gratulacje zasłużone na spokojną emeryturę jak znalazł. - Dzisiejszy odcinek oglądało się z przyjemnością.. A koniec rewelacja! Gratuluje wygranej. Ja ciągle czekam na zaproszenie. - Awansowała do noworocznego odcinka mistrzów. Padł nowy rekord. Poprzedni należał do Ani i został dziś pobity o 250 zł. 

Spójrzcie na post poniżej i odgadnijcie hasło!

Sonda
Uczestniczyłeś/aś kiedykolwiek w telewizyjnym teleturnieju?
Sonda
Uczestniczyłeś/aś kiedykolwiek w telewizyjnym teleturnieju?

Prawidłowa odpowiedź to: Inauguracja roku akademickiego

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE