Robert Janowski prosi o pomoc w Polsacie

i

Autor: AKPA/Kurnikowski, Niemiec Robert Janowski prosi o pomoc w Polsacie

Wstrząsające szczegóły

Robert Janowski błaga o pomoc w Polsacie. Stalkerka nie daje mu spokoju. "Chciała przejechać moją żonę"

2022-12-05 11:41

Stalkerka Roberta Janowskiego (61 l.) nie daje za wygraną. Gwiazdor i jego żona, Monika Janowska (48 l.), zmagają się z nią już od lat. Teraz Janowski wystąpił w programie Polsatu "Państwo w państwie", by tam prosić o pomoc w rozprawieniu się z psychofanką.

Robert Janowski od 12 lat walczy ze stalkerką. Mimo wyroku sądu przychodzi pod jego dom

Robert Janowski to prezenter znany m.in. z programu "Jaka to melodia?", który prowadził do 2018 roku, a także "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" - był jednym z jurorów w 17. edycji programu. On i jego żona, Monika Janowska, już od 12 lat walczą ze stalkerką. Kobieta wysyła Robertowi Janowskiemu listy, nęka go codziennymi telefonami, dostawał od niej nawet... bieliznę. Żona prezentera również nie czuje się bezpiecznie - otrzymuje ona pogróżki. Stalkerka Roberta Janowskiego trafiła już nawet za kratki, a następnie na leczenie psychiatryczne, ponadto ma sądowy zakaz zbliżania się do prezentera i jego żony, jednak mimo to wciąż przychodzi pod ich dom.

Janowski poszedł do Polsatu, by prosić o pomoc. Jego żona boi się o swoje życie

W niedzielę, 4 grudnia, na antenie Polsatu wyemitowano program "Państwo w państwie" z udziałem Roberta i Moniki Janowskich. Małżeństwo opowiadało o kobiecie, która zamieniła ich życie w koszmar. Stalkerka Janowskiego uważa, że jego żona jest "przeszkodą" dla jej wymyślonego związku z prezenterem. 

Bardzo często jest cała owinięta w jakieś chusty. Ma tylko widoczne oczy. Ja nie wiem, co ona ma pod kocem czy chustą. Nie wiem, czy ona mnie czymś nie obleje, czy nie dźgnie nożem. Najnormalniej w świecie się boję, bo wszystko się może wydarzyć - opowiadała w programie "Państwo w państwie" Monika Janowska

Robert Janowski dodał, że kobieta jest niebezpieczna dla jego ukochanej. 

Raz chciała rowerem rozpędzonym przejechać moją żonę - wspominał. 

Głos w sprawie zabrała również kobieta, która nie robi sobie nic z sądowego zakazu zbliżania do Roberta i Moniki Janowskich. Co powiedziała reporterce, gdy odwiedzono ją z kamerami? 

A co panią to interesuje - cytuje portal Pudelek. - To jest moja sprawa. Kto powiedział, że ja tam byłam? Ciekawy temat. Mam swoje powody. (...) Całymi dniami się śmieję. Mam ubaw po pachy. Nie muszę się do niczego przyznawać - mówiła w programie "Państwo w państwie".

Trzecia rozprawa przeciwko stalkerce Roberta Janowskiego ma się odbyć w kwietniu 2023 roku. 

Sonda
Czy miałeś kiedyś do czynienia ze stalkingiem?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają