odważne słowa gwiazdy

Roksana Węgiel ma dosyć hejtu! Odważnie odpowiedziała fanom o krytykowaniu jej stroju

2023-06-01 15:21

Roksana Węgiel (18 l.) to znana polska wokalistka, która zasłynęła z wygrania nie tylko The Voice Kids, ale także Eurowizji Junior 2018. Od tamtej pory piosenkarka regularnie pojawia się w polskich mediach. Ostatnio fani zaczęli coraz intensywniej komentować jej ubiór. Odpowiedziała im dobitnymi słowami.

Roxie Węgiel krótko do fanów o jej wyglądzie. „Jak komuś się to nie podoba, to trudno”

Roksana Węgiel dla wielu fanów ciągle pozostaje małym dzieckiem. Wszyscy pamiętają, jak wygrała Eurowizję Junior w 2018 roku. Od tamtego czasu wokalistka regularnie dostaje krytyczne komentarze dotyczące jej wyglądu. Nasiliło się to, od kiedy skoczyła 18 lat i zaczęła częściej publikować efekty swoich współprac z czasopismami i markami.

- Roxie, to nie idzie w dobrą stronę – napisała jedna z fanek pod postem Roksany z 9 maja 2023 roku.

Roksana Węgiel w końcu nie wytrzymała i w rozmowie dla Faktu skomentowała całą sytuację.

- Zaczynałam w wieku 12 lat, teraz mam 18. Na przestrzeni tych wszystkich lat zmieniałam się i to jest naturalne, że każdy człowiek się zmienia, a najbardziej w tym przedziale wiekowym. Ta zmiana zadziała się u mnie naturalnie, więc nigdy nie miałam ciśnienia, żeby wyglądać na starszą. To po prostu tak się zadziało. Wiadomo, że są różne komentarze – przychylne i te mniej przychylne. Żyję w zgodzie sama ze sobą, więc jak komuś się to nie podoba, to trudno - powiedziała Roksana Węgiel dla Faktu.

Tak zaczynała Roksana Węgiel. O TAKIEJ karierze marzy wiele osób!

Chłopak Roksany Węgiel wspiera ją w każdym momencie. Są nieustannie krytykowani za związek

Roksana Węgiel często też zaznacza, że na szczęście we wszystkim wspiera ją jej obecny narzeczony, Kevin Mglej. Po zaręczynach Roxi Węgiel, oboje oberwali ogromnym hejtem. Fani zaznaczają, że to wszystko za szybko idzie i nie wierzą w czyste intencje partnera.

- Powiedziałaś " tak" ? Znacie się kilka miesięcy, a Ty masz 18 lat,dziewczyno otrząsnij się! Jesteś zakochana to piękne uczucie- super! co za facet mając 26 lat spotyka się jeszcze z 17 latką , a kilka mc później chce z nią ślubu?? Daje Wam rok ,góra 2 lata. Zakochanie zniknie i każdy pójdzie w swoją stronę – napisała jedna z internautek.

Zobacz odważne zdjęcia Roksany Węgiel

Sonda
Podoba ci się nowy, dojrzalszy wizerunek Roxie?
Listen on Spreaker.