Roksana Węgiel

i

Autor: AKPA

Wszyscy o tym mówią

Roksana Węgiel nie wytrzymała! Jej słowa zatrzęsły internetem. "O co ku*** chodzi?!"

2023-04-06 14:24

Roksana Węgiel (18 l.) najwyraźniej chce zerwać ze swoim "dziecięcym" wizerunkiem, o czym świadczy jej ostatnia płyta "13+5". Szczególną uwagę przykuwa jedna z piosenek: "Jak na filmach". Roxie Węgiel ewidentnie nie wytrzymała! Jej słowa zatrzęsły internetem i są szeroko komentowane w mediach społecznościowych. "O co ku*** chodzi?!", pyta Węgiel.

Roksana Węgiel zyskała w Polsce sławę dzięki wygranej w programie "The Voice of Poland". Później popularność wokalistki znacząco wzrosła, kiedy udało jej się zwyciężyć w międzynarodowym konkursie Eurowizja Junior, dając zresztą naszemu krajowi pierwszą wygraną w historii w tym show. Teraz Roxie Węgiel występuje w kolejnych produkcjach, zapraszana jest do licznych programów, uchodzi również za gwiazdę TVP. Jej ostatnia płyta "13+5" została ciepło przyjęta przez fanów, ale trzeba przyznać, że Węgiel na utworach próbuje odciąć się od wizerunku słodkiej dziewczynki, którą wielu widzów kojarzy z "The Voice". Roxie nie wytrzymała, a jeden z tekstów piosenki wstrząsnął internetem. Na Twitterze nazwisko Węgiel trendowało, a ludzie cytowali jedno konkretne zdanie z utworu "Jak na filmach".

Roksana Węgiel nie wytrzymała! Jej słowa zatrzęsły internetem. "O co ku*** chodzi?!"

Roksana Węgiel nie po raz pierwszy sięgnęła po inny rodzaj utworu, niż typowy dla niej pop. Była gościem specjalnym dość nietypowej piosenki ekipy Friza, a teraz znów zaskakuje, wręcz rapując w "Jak na filmach". Szczególnie zaskakuje jej nawiązanie do tego, jak postrzegają ją ludzie i jak na przestrzeni ostatnich lat komentowali jej ubiór czy generalnie wygląd. Po prostu nie wytrzymała!

- Moje kroki głośne robią miejsce mi na OLiS.  Już od pięciu lat mam trzynaście, co z tym zrobić? Zanim znów napiszą, że makijaż mam za mocny. Anyone I want to be (mogę być kim chcę - przypis red.), to o co ku*** chodzi? O co chodzi wam? Patrzy cały kraj. Osiemnaście lat, jak popełnię błędy to odpowiem za nie sama ja - śpiewa Roksana Węgiel.

Myślicie, że Roxie uda się zerwać z wizerunkiem grzecznej nastolatki?

Zobacz również galerię zdjęć: Roksana Węgiel z ukochanym na Malediwach

Sonda
Podoba ci się nowa płyta Roksany Węgiel?
Gwiazdy złożyły życzenia Roxie Węgiel. Nie kryła wzruszenia!
Listen on Spreaker.