Rolnik szuka żony: Były uczestnik zdradził sekret programu?! Twierdzi, że wszystko jest ustawką

2021-10-16 17:53

Były uczestnik programu „Rolnik szuka żony” Łukasz z drugiej edycji, wyznał niedawno, coś, co dla wielu może być szokującą wiadomością. Zdaniem Łukasza, podobno wszystko w programie jest reżyserowane, a uczestnicy nie liczą na miłość i nie po to biorą udział w hicie TVP. Czy faktycznie to prawda?

Telewizyjne show „Rolnik szuka żony” od lat cieszy się dużą oglądalnością wśród widzów TVP. Fani programu z zapartym tchem śledzą historie bohaterów oraz obstawiają, które pary przetrwają razem do końca sezonu. Randki, kłótnie i eliminacje trzymają w napięciu oraz dostarczają oglądającym niesamowitych emocji. Ostatnio jeden z byłych uczestników programu zdradził coś niepokojącego. Uczestnik ten to Łukasz, który w 2. edycji "Rolnik szuka żony" kandydatem do serca rolniczki Ani, pierwszej kobiety rolnika, w historii programu. Widzowie mogą pamiętać, że Łukasz niezbyt odnajdywał się na gospodarstwie rolniczki, długo spał i koniec końców, odpadł.

Rolnik szuka żony: Dramatyczne rozstania i szokujące sceny

Program „Rolnik szuka żony” jest ustawiony?

Były uczestnik telewizyjnego show ujawnił ostatnio, że jego zdaniem to produkcja decyduje o tym, jak potoczą się losy bohaterów programu. Ponoć ludzie nie przychodzą tam, aby odnaleźć miłość. W rozległym poście na Facebook’u, nieco chaotycznie i z błędami, Łukasz napisał, jak to wszystko wygląda z jego strony. Do wpisu dodał zdjęcie przedstawiające... uczestniczkę nowej edycji programu, Kamilę:

Szanuję oglądających program, w którym sam miałem udział zagrać. Ale apeluje o rozwagę i nie wkręcanie się... Komentarze typu, że" dziewczyna brakuje, a u niej są chłopaki od roboty" mnie bawią. Ludzie, ten program był nagrywany kilka miesięcy temu! Ani jej, ani im nie chodziło o miłość. Jak się okazało więc, nie wyszło nic z tego, a teraz każdy ma swoje życie, więc ludzie nie dajcie się zwariować! P.S. Ale scenariusz przewidział też miłość w tej edycji i jednemu rolnikowi się udało. Pozdrawiam wszystkich fanów Rolnik szuka żony

Fani programu natychmiast zareagowali w komentarzach:

„Po co zdradzasz szczegóły przed końcem programu?”

Łukasz odpowiedział:

„Koniec był. dawno temu po to że czytam komentarze że dziewczyna po imprezach chodzi a chłopy pieczarek pilnują ... Tak jak by to było w czasie rzeczywistym... A że ma się ludzi w produkcji to dawno wiem co i jak się skończyło i żal. mi tych naiwnych ludzi ...”

Manowska znowu zakochana. Będzie kolejny ślub w "Rolnika szuka żony"!

Znamy jednak historie uczestników „Rolnik szuka żony”, którzy są razem do dziś i nawet wzięli ślub! Takich par jest łącznie 10.

Czy zatem Łukasz ma rację?

Sonda
Oglądasz Rolnik szuka żony 8?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE