Programy TV

"Rolnik szuka żony". Małgosia Borysewicz zakochała się na oczach milionów widzów. Z Pawłem tworzy dziś szczęśliwą rodzinę. Jak się zmieniła?

Małgorzata Borysewicz to jedna z najpopularniejszych uczestniczek "Rolnik szuka żony". W 4. edycji programu rolniczka zakochała się w Pawle, z którym założyła rodzinę. Para wykorzystała swoją popularność i do dziś jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jak długonoga Małgosia zmieniła się od czasu, kiedy szukała męża w programie TVP?

Spis treści

  1. Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" 
  2. Tak żyje Małgorzata Borysewicz 
  3. Zobacz, jak zmieniła się Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" 
  4. O programie "Rolnik szuka żony" 

Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" 

W wyemitowanych dotychczas 9. edycjach programu "Rolnik szuka żony" jest całkiem spore grono uczestników i uczestniczek, do których uśmiechnął się los. Jedną z rolniczek, która dzięki udziałowi w show znalazła miłość jest Małgorzata, która wzięła udział w 4. odsłonie programu. 

Kandydatem, który zdecydował się odpowiedzieć na jej wizytówkę był Paweł Borysewicz. Między tą dwójką od razu zaiskrzyło, a widzowie programu mogli śledzić, jak rodzi się między nimi uczucie. Małgorzata i Paweł są przykładem, że miłość można znaleźć w telewizji. Wkrótce po emisji programu wzięli ślub, a dziś są rodzicami Rysia i Blanki. 

Czytaj także: Wielkie zmiany u gwiazd "Rolnik szuka żony"

Tak żyje Małgorzata Borysewicz 

Małgosia wykorzystała popularność, jaką przyniósł jej udział w telewizyjnym show. Poza tym, że znalazła w nim miłość swojego życia, to zdobyła jeszcze duże grono fanów. Jej konto na Instagramie o nazwie "rolnikwszpilkach" obserwuje już 168 tysięcy osób. Małgorzata Borysewicz chętnie dzieli się w sieci chwilami z prywatnego życia. Dodaje dużo zdjęć i filmików, na których pokazuje się z mężem i pociechami. 

Rolniczka i jej mąż wspólnie prowadzą gospodarstwo i mieszkają w pięknym domu. 

Zobacz, jak zmieniła się Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" 

Od czasu, kiedy rolniczka Małgorzata Borysewicz wzięła udział w "Rolniku", mija już sześć lat. W tym czasie urocza i długonoga rolniczka sporo się zmieniła. Jak wyglądała kiedyś, a jak dzisiaj? Zobacz w naszej galerii! 

O programie "Rolnik szuka żony" 

W programie występuje grupa rolników-singli, którzy poprzez udział w programie chcieliby znaleźć miłość życia. W zerowym odcinku przedstawiane są sylwetki kandydatów i kandydatek, do których zainteresowane nimi osoby przesyłają listy. 

W kolejnych etapach programu piątka rolników, która otrzymała najwięcej listów, spośród zgłoszeń wybiera kilka osób, z którymi umawia się na spotkanie. Następnie zapraszają do swojego gospodarstwa wybranych kandydatów lub kandydatki. Tam też dokonywany jest ostateczny wybór. 

Prowadzącą program "Rolnik szuka żony" jest Marta Manowska

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany