Cichopek i Kurzajewski na randce w Izraelu

i

Autor: Instagram/Katarzyna Cichopek; Instagram/Maciej Kurzajewski Cichopek i Kurzajewski na randce w Izraelu

Zdjęcia z randki

Romantyczna randka Cichopek i Kurzajewskiego w hotelu. Doba tam kosztuje ponad 1 tysiąc złotych!

2022-10-09 15:01

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wybrali się na pierwszą oficjalną randkę jako para. W mediach społecznościowych pokazali zdjęcia z restauracji należącej do artysty Banksy'ego, gdzie zjedli obiad w romantycznych okolicznościach. Trzeba przyznać, że miejsce zapiera dech w piersiach. Zobaczcie zdjęcia z hotelowej restauracji z Izraela, do której Cichopek i Kurzajewski udali się na randkę.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski są parą. Była żona dziennikarza nie wytrzymała!

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski udali się na wycieczkę do Izraela, gdzie wspólnie świętują 40. urodziny aktorki. Sprawa wyszła na jaw po komentarzu oburzonej byłej żony Kurzajewskiego. Paulina Smaszcz pod jednym ze zdjęć Kasi Cichopek złożyła aktorce życzenia urodzinowe, po czym uderzyła w swojego byłego męża. "Kasiu, zapytaj @maciejkurzajewski, co zorganizował dla mnie, jako Matki swoich dzieci, na moje 40 urodziny? Odpowiedź brzmi NIC. (...) Uważaj tylko proszę, bo KŁAMCY, tak szybko się nie zmieniają" - napisała pod zdjęciem Cichopek. Wtedy para była zmuszona, aby ujawnić swoją miłość przed światem. Posypały się gratulacje, a w sobotę rano Kurzajewski i Cichopek połączyli się na żywo ze studiem "Pytania na śniadanie", gdzie po krótkiej rozmowie z Idą Nowakowską pocałowali się na oczach widzów. Najwyraźniej parze spadł kamień z serca, że nie muszą się więcej ukrywać, bo coraz chętniej publikują zdjęcia z wycieczki do Izraela, na których wzajemnie się oznaczają.

Cichopek i Kurzajewski na randce w Izraelu

Teraz para zakochanych podzieliła się z fanami relacją z pierwszej oficjalnej randki. Cichopek i Kurzajewski udali się do hotelowej restauracji na obiad. Przy okazji oboje pokazali zdjęcia i filmiki, na których widać wspaniałe wnętrza lokalu. Restauracja znajduje się w 3-gwiazdkowym The Walled Off Hotel w Betlejem. Jej właścicielem jest znany na całym świecie artysta Banksy. To najprawdopodobniej tu zatrzymali się zakochani. Cena noclegów powala! Doba w tym hotelu w pokoju dwuosobowym kosztuje około 235 dolarów, co daje ponad 1 tysiąc złotych.

Sonda
Czy uważasz, że Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski pasują do siebie?
Kasia Cichopek łamiącym głosem o dzieciach i wsparciu rodziny
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany