Rosiewicz: Biorę 500+ na dziecko

2016-09-06 7:00

Andrzej Rosiewicz (72 l.) to chyba najstarszy ojciec korzystający z rządowego programu 500 plus. Artysta, który niedawno przekroczył siedemdziesiątkę, dzięki późnemu ożenkowi późno także został ojcem. Jego bliźniaki nie mają jeszcze ukończonych 18 lat, a co za tym idzie - przysługują im pieniądze od państwa!

Słynny piosenkarz ożenił się, mając 53 lata, jego żona - Iwona - jest od niego młodsza o 23 lata!

- Spotkaliśmy się podczas wyborów Miss Rzeszowszczyzny, ale Iwonka nie startowała w wyborach, tylko siedziała na widowni. Od razu wpadła mi w oko. Poznaliśmy się potem na bankiecie, wymieniliśmy się telefonami i zaczęliśmy chodzić na randki. Była ładną i zdolną muzycznie blondynką. Nadal jest - wspomina muzyk.

Jak wyjaśnia - późne małżeństwo to wynik pracy i tego, że mieszkał z mamą.

- Dużo koncertowałem w kraju, jeździłem też po świecie. Do tego miałem swoją ukochaną mamę, która ze mną mieszkała - wspomina i dodaje z zadowoleniem: - Ale dzięki późnemu ożenkowi mam teraz młode dzieci: Jędrzej skończył 18 lat, a bliźniaki Irena i Adam są o półtora roku młodsze, więc jeszcze mogę przez jakiś czas korzystać z "dobrej zmiany" i programu 500+! - podkreśla.

Zobacz także: Pokaz "Smoleńska". Zaproszona Doda, ale nie MĄŻ jednej z ofiar!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE