Rozenek będzie załamana, gdy to zobaczy. Gessler ją zmiażdżyła

2021-10-03 19:38
Gessler wykończyła Rozenek
Autor: Łukasz Gągulski/Super Express, Marcin Wziontek/Super Express

Królowa jest tylko jedna. Magda Gessler (68 l.) udowodniła, że nie ma sobie równych, jeśli chodzi o wartość rynkową dla TVN. A pomyśleć, że jeszcze niedawno wieszczono jej schyłek. „Kuchenne rewolucje”, które prowadzi, wciąż przyciągają reklamodawców i są oni gotowi zapłacić nawet 80 tys. zł za spot. Inaczej ma się sprawa z Małgorzatą Rozenek-Majdan (43 l.). Która przestała być już tak atrakcyjna.

Magda Gessler od lat pozostaje dla TVN jedną z najcenniejszych gwiazd, choć inni deptali jej po piętach, a nawet przeganiali. Ale ostatnio ceny za reklamy przy jej show rosną z miesiąca na miesiąc. Ona sama jednak twierdzi, że nie korzysta na zainteresowaniu reklamodawców. – To, co robię dla telewizji, nie ma nic wspólnego z tym, ile zarabiam. To odległość kosmiczna. W TVN nie ma się procentu z reklam ani od niczego. Mam skromną stałą działkę, bardzo skromną w stosunku do tego, co się na świecie płaci za telewizję i to tak udany program – mówiła w jednym z wywiadów.

Julia Wieniawa zmaga się z nieuleczalną chorobą. To dlatego tak wyglądała

Przez wiele lat jedną z cenniejszych twarzy stacji była także Małgorzata Rozenek-Majdan. Ostatnio jej telewizyjna kariera jakby wyhamowała, nie pojawia się już na głównej antenie TVN, a prowadzony przez nią „Projekt Lady” został właśnie przeniesiony do TVN7. Bardziej zaskakująca jest jednak cena, jaką trzeba zapłacić za reklamy w trakcie trwania programu. Według oficjalnego cennika – spot kosztuje zaledwie... 15,5 tys. zł, czyli pięć razy mniej niż przy „Kuchennych rewolucjach”. Dwa lata temu taka sytuacja była nie do pomyślenia. Formaty prowadzone przez Gessler i Rozenek-Majdan były wyceniane na podobne kwoty.

Jak zmieniły się ceny za reklamy przy "Kuchennych rewolucjach" i "Projekt Lady"? 

2019 „Projekt Lady” – 31,8 tys. zł

2021 „Projekt Lady” – 15,5 tys. zł

2019 „Kuchenne rewolucje” – 36,3 tys. zł

2021 „Kuchenne rewolucje” – 79,8 tys. zł

Pręgowski szczerze o zarobkach w "Ranczu". Dziś musi pracować w damskich ciuchach

Rozwiąż nasz quiz i sprawdź, czy masz szansę zostać gwiazdą:

Patrycja Wieja: Żałuje udziału w "Projekt Lady"? Wyjawiła patent Małgorzaty Rozenek-Majdan!
Sonda
Magda Gessler bardziej pomaga czy szkodzi restauracjom?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE