Gwiazdy na gali tygodnika "Piłka Nożna"

Rozenek czaruje w czerni, ale wszyscy patrzyli na koszulę partnera Iwony Lewandowskiej. Odważnie!

2023-01-21 22:48

21 stycznia odbyła się uroczysta gala tygodnika "Piłka Nożna". Na ściance pojawiła się masa znanych nie tylko ze świata sportu gwiazd. W blasku fleszy ogrzewała się m.in. Małgorzata Rozenek (45 l.) czy partner mamy Roberta Lewandowskiego (35 l.). Kto wypadł najlepiej?

W sobotę odbyła się kolejna sportowa impreza z udziałem znanych i lubianych osób publicznych. Imprezę ze statuetką opuścił m.in. Szymon Marciniak czy Robert Lewandowski, w imieniu którego nagrodę odebrała jego mama. Na ściance gwiazdy chętnie udzielały wywiadów i pozowały do zdjęć. Kto wypadł najlepiej, a kto przyciągnął najwięcej uwagi? Mamy swoje typy!

Małgorzata Rozenek czaruje w czerni, ale wszyscy patrzyli na koszulę partnera Iwony Lewandowskiej. Odważnie!

Na wiele zainteresowania ze strony fotoreporterów mogła liczyć oczywiście Małgorzata Rozenek, która pojawiła się na gali z racji obecności na niej jej męża, który spełnia się w roli komentatora sportowego. "Perfekcyjna" nie prowokowała, wybierając krótką mini czy głęboki dekolt. W czarnej, bardzo prostej i przylegającej do ciała sukience prezentowała się znakomicie, co więcej, kreacja podkreśliła smukłe ciało, nad którym dzielnie pracuje, trenując praktycznie każdego poranka.

Iwona Lewandowska z kolei na ściankę zabrała partnera. Widać, że związek bardzo uskrzydla rodzicielkę polskiego napastnika. Ona postawiła na satynowy zestaw, natomiast jej ukochany na czarny garnitur i wykasaną czerwoną koszulę. Intensywne kolory sprawiły, że pary nie dało się nie zauważyć!

Na imprezie pojawił się wspomniany już wyżej Szymon Marciniak. Sędzia piłkarski pozował do zdjęć w towarzystwie żony. Magdalena Marciniak wybrała zdecydowanie odważniejszą stylizację niż Małgorzata Rozenek czy Iwona Lewandowska. Sami zresztą zobaczcie w poniższej galerii! 

Sonda
Czy kostium Małgorzaty Rozenek jest zbyt obcisły?
"Gwiazdy w Skolimowie" odc.1. Tak żyją artyści w domu opieki w Skolimowie