Rozenek-Majdan

i

Autor: AKPA/Kurnikowski Rozenek-Majdan

Tego się nie spodziewaliśmy

Rozenek-Majdan w ogniu krytyki! Rozpętała się burza na temat pieluchy Henia

2022-09-22 13:59

Małgorzata Rozenek-Majdan (44 l.) jest postrzegana jako perfekcyjna gwiazda i matka. W sieci regularnie pokazuje swoje codzienne życie, na którym widać, że nie wszystko jest idealne. Internauci dostrzegą każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Tak było też tym razem, gdy Małgosia wrzuciła filmik z małym Heniem. Rozpętała się w sieci istna burza!

Małgorzata Rozenek-Majdan jest ulubienicą Internetu. Sama dba o to, żeby w sieci codziennie pojawiały się nowe wpisy na temat jej życie. Dużo miejsca poświęca relacjonowaniu swoich zawodowych obowiązków, czy reklamowaniu produktów, ale równie często pokazuje też rodzinne kadry. Już dawno temu jej najmłodszy synek, Henio, została okrzyknięty gwiazdą Instagrama. Ten dwulatek jest niezwykle uroczy i chętnie pozuje do zdjęć, czy filmików. Niestety, wszystko, co Małgosia wrzuci do sieci jest analizowane przez czujnych Internautów, którzy dostrzegą każdy nieperfekcyjny szczegół.

Syn Rozenek-Majdan nadal nosi pieluchy

Małgosia pokazała filmik, na którym widać Henia leżącego na stole i jedzącego z bratem śniadanie. Miało być zabawnie i słodko, a wyszło jak zawsze, to znaczy w komentarzach rozpętała się wojna między fanami. Zauważono bowiem, że chłopczyk nadal chodzi w pieluszce, co oburzyło kilka osób, które uważają, że prawie 2,5-latek powinien już korzystać z toalety. I zaczęła się dyskusja na temat pieluchy Henia. Większość fanów stanęła w obronie Małgosi: 

"Pani Małgosiu, niech maluch nosi pampersy aż sam nie przestanie❤️❤️❤️"

"O nie…dziecko na blacie ?! Na blacie w kapciach i to jeszcze w pampersie ?! 😄 Ludzie żyjcie po swojemu i dajcie żyć innym! Pięknych ma Pani synów!❤️✌️"

"Ja np. nie zwróciłam uwagi na pampersa, bo jak by to nie moja sprawa"

Przypomnijmy, że wcześniej rozpętała się gorąca dyskusja na temat tego, że Henio cały czas korzysta ze smoczka. Pamiętajmy jednak, że kwestia odpieluchowania, czy smoczka, to indywidualna sprawa każdego dziecka.

Sonda
Śledzisz Małgosię Rozenek-Majdan w social mediach?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE