Małgorzata Rozenek zmieniła kolor włosów

i

Autor: Instagram @m_rozenek / AKPA Podlewski

"Blondynką już byłam"

Rozenek zmieniła kolor włosów! Wiadomo, jak zareagował Majdan

2023-03-16 8:00

Środowe popołudnie Małgorzata Rozenek (45 l.) spędziła na fotelu w salonie fryzjerskim. Prezenterka najpierw zapowiedziała na InstaStories, że "blondynką już była", by po kilku godzinach pochwalić się nowym kolorem włosów. Dobrze wygląda?

Małgorzata Rozenek zalicza się do grona gwiazd, które nie lubią eksperymentować z wizerunkiem. "Perfekcyjna" wypracowywała styl przez lata, aż razem ze stylistami doszła do etapu, w którym stawia na klasyczne rozwiązania - garnitury, blezery, szerokie spodnie, dopasowane sukienki czy wygodne dresy. Podobnie jest z fryzurą, którą swego czasu znacząco skróciła, by znów zapuścić włosy, a teraz też... zmienić ich kolor! Dobrze wygląda?

Małgorzata Rozenek zmieniła kolor włosów! Wiadomo, jak zareagował Radosław Majdan

Przez większość środy Małgorzata Rozenek trzymała internautów w napięciu, dając wrzucanymi na InstaStories nagraniami z salonu fryzjerskiego do zrozumienia, że "blondynką już była" i nadszedł czas na zmiany. Wszyscy spodziewali się ciemnego brązu albo nawet kruczej czerni na jej głowie, tymczasem prezenterka zdecydowała się po prostu nieco przyciemnić naturalny kolor włosów.

Wieczorem, kiedy w końcu dotarła do domu, doczekała się nawet reakcji Radosława Majdana, który początkowo ponoć nie zauważył zmiany na głowie żony. Miny mówiły po chwili jednak same za siebie - oboje są zadowoleni z metamorfozy gwiazdy.

Myślicie, że etapowym przyciemnianiem Małgorzata Rozenek będzie zmierzała do faktycznej zmiany koloru włosów?

Małgorzata Rozenek zmieniła kolor włosów

i

Autor: Instagram @m_rozenek
Sonda
Podoba ci się Małgorzata Rozenek-Majdan jako prowadząca "Dzień Dobry TVN"?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają