Zaskakujące wyznanie

Małgorzata Rozenek nie płaci za wynajem domu! Tajemnicze wyznanie gwiazdy

2023-03-14 13:43

To wyznanie z pewnością zaskoczy niejednego fana Małgorzaty Rozenek! Perfekcyjna pani domu ujawniła w jednym z wywiadów, że... to wcale nie ona płaci za wynajem luksusowej willi, w której od zeszłego roku mieszka razem z mężem Radosławem Majdanem i trójką dzieci. Kto zatem pokrywa zawrotne koszty wynajmu? Gwiazda uchyliła rąbka tajemnicy.

Małgorzata Rozenek nie płaci za wynajem swojej willi. Ujawniła, że robi to za nią "firma"

Małgorzata Rozenek chętnie dzieli się ze swoimi fanami na Instagramie relacjami z rodzinnego życia. Od czasu do czasu obserwatorzy perfekcyjnej pani domu mają okazję zerknąć do środka luksusowej willi, w której obecnie mieszka gwiazda razem z mężem Radosławem Majdanem i trójką dzieci. Nie ulega wątpliwości, że wynajem takiej posiadłości godnej Blake'a Carringtona to kosmiczne koszty! Dotychczas wszyscy sądzili, że to sama gwiazda i jej partner płacą za wynajem willi należącej do Modesta Amaro i jego żony. Przecież takie sławy z pewnością na to stać! Jednak okazuje się, że prawda wygląda nieco inaczej. To wyznanie z pewnością zaskoczy niejednego fana Małgorzaty Rozenek! Perfekcyjna pani domu ujawniał w rozmowie z "Faktem", że... to wcale nie ona płaci za wynajem luksusowej willi.

"To nie ja wynajmuję, tylko firma wynajmuje dla nas". Rozenek szczerze o swojej wynajmowanej willi

Kto zatem pokrywa zawrotne koszty wynajmu, które wynoszą aż 30 tysięcy złotych miesięcznie? Gwiazda uchyliła rąbka tajemnicy. "To nie ja wynajmuję, tylko firma wynajmuje dla nas. Gdybym to miała robić ja, to nie wiem, czy w swoim rozsądku bym się na to zdecydowała. Prowadzimy dom, w którym jest troje dzieci, więc to wszystko jest dla nas odczuwalne. Żyjemy w czasach, w których polskim rodzinom jest coraz trudniej" - pożaliła się Małgorzata Rozenek. Teraz fani zastanawiają się, co miała na myśli! Tymczasem zakończenie budowy własnego domu państwa Majdanów jest jeszcze bardzo odległe...

Sonda
Czy masz mieszkanie własnościowe, czy wynajmujesz?

QUIZ wielka płyta w PRL-u. Jak mieszkało się w Polsce Ludowej? Każdy to zna?

Pytanie 1 z 10
Piosenka z wielkiej płyty:
Małgorzata Rozenek przerażona cenami oliwy i pieczywa! „Nie jestem odklejona od rzeczywistości”
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany