Można się zdziwić!

Numery butów gwiazd. Doda, Cichopek, Kayah, Mucha. Która nosi rozmiar 34, a która - 43?

2022-07-25 18:20

Bycie wysokim nie zawsze wiąże się z posiadaniem dużych stóp. Doskonale widać to na przykładzie gwiazd. Choć Joanna Koroniewska i Doda są niemal tego samego wzrostu, ich stopy mocno różnią się rozmiarem! Sprawdź, jakie numery butów mają polskie gwiazdy!

Zwykło się przyjmować, że posiadaczami dużych stóp są przeważnie osoby wyższe, mniejszy rozmiar buta jest zaś zarezerwowany dla niższych. Powyższe stwierdzenie nie zawsze jest jednak zgodne z prawdą. Doskonale widać to w świecie gwiazd. Choć Edyta Górniak i Kayah są tego samego wzrostu, ta druga nosi obuwie większe aż o 4 numery! 

Jaki rozmiar buta mają polskie gwiazdy? 

Jedne z najdrobniejszych stóp w polskim show-biznesie należą do Katarzyny Cichopek (40 l.). Ma ona 158 cm wzrostu i nosi buty o numerze... 34. To sprawia, że gwiazda "M jak miłość" może kupować obuwie w dziale dziecięcym!

Nieco większe, choć wciąż stosunkowo małe stopy ma Anna Mucha (42 l.). Jej numer buta to 36,5, co może być problematyczne przy chęci zaopatrzenia się w nowe obuwie w sklepie sieciowym... 

Numer buta Dody (38 l.) to 37, zaś Małgorzaty Rozenek (44 l.) - 38. Kolejna posiadaczka średniej wielkości stóp to Justyna Steczkowska (50 l.) - ona także kupuje obuwie w rozmiarze 37. 

Kto ma większe stopy? Numer 39 noszą Anja Rubik (39 l.), Aleksandra Szwed (32 l.) czy Edyta Górniak (49 l.). Nie brakuje i pań, które mają w swojej garderobie jeszcze większe obuwie. Duże stopy mają m.in. Joanna Liszowska (44 l.), Dorota Szelągowska (42 l.), Joanna Koroniewska (44 l.) czy Kayah (55 l.). Wszystkie z wymienionych pań noszą buty w rozmiarze większym niż 40. 

Zobacz w naszej galerii, jaki numer buta mają polskie gwiazdy!

Sonda
Zdarzyło Ci się kupić buty w złym rozmiarze?
Kayah wspomina swój debiut w Sopocie
Nasi Partnerzy polecają