Kinga Rusin - seks wymaga od człowieka odwagi

i

Autor: Akpa Kinga Rusin - seks wymaga od człowieka odwagi

Szczere wyznanie Lisa

Rusin będzie wściekła, że Lis powiedział to publicznie. Obnażył całą prawdę o ich małżeństwie

2023-04-03 9:28

Tomasz Lis (57 l.) pojawił się u Żurnalisty, gdzie podczas wywiadu na tapet został wzięty temat Kingi Rusin (52 l.). Były naczelny "Newsweeka", choć bez entuzjazmu, poruszył temat byłego małżeństwa z Kingą Rusin. Jego wyznanie może rozsierdzić dziennikarkę! Pod jej adresem padły mocne słowa. O co poszło? Poznajcie szczegóły.

Kinga Rusin i Tomasz Lis na ślubnym kobiercu stanęli w 1994 roku. Owocem tej miłości są dwie córki: Iga i Pola. Ich związek nie przetrwał jednak próby czasu. Para rozwiodła się w 2006 roku. Tomasz Lis zostawił Kingę Rusin dla jej przyjaciółki, Hanny Smoktunowicz. Podczas wywiadu Lis otworzył się na temat małżeństwa z byłą gwiazdą TVN. To wyznanie może jej się nie spodobać, tym bardziej, że były redaktor naczelny "Newsweeka" ujawnia w nim kulisy związku z dziennikarką. Pojawiają się fakty, które niekoniecznie działają na korzyść byłej prowadzącej "Dzień dobry TVN". Poznajcie szczegóły.

Kinga Rusin zaatakowana przez Tomasza Lisa

Kinga Rusin kilka lat temu w wywiadzie dla "Twojego Stylu" poruszyła temat małżeństwa z Tomaszem Lisem. 52-latka wyznała wówczas, że na pewno nie chciała dominacji jednej strony nad drugą, ani szantażu emocjonalnego, grania na uczuciach czy poczucia winy. No i osadzenia w typowo rolach kobiecych i męskich. "Też mi to nie pasuje, że pani robi obiad, a pan zarabia" - mówiła w wywiadzie.

Teraz do jej słów po latach odniósł się Tomasz Lis. Dziennikarz został zapytany o stosunek do tej wypowiedzi. Były redaktor naczelny "Newsweeka", choć niechętnie, zabrał głos w tej sprawie:

- Byłoby błędem taktycznym i strategicznym, gdybym publicznie wchodził z Kingą w polemiki, ale nie mogę nie zauważyć, że jednak przez siedem lat życia obiady jadłem zawsze w stołówce, poza weekendami. A w weekendy jedliśmy razem w restauracjach - wyznał Tomasz Lis u Żurnalisty.

Tomasz Lis gorzko o małżeństwie z Kingą Rusin

Żurnalista w swoim programie pociągnął dziennikarza za język i zapytał wprost, czy żałuje rozpadu małżeństwa z Kingą Rusin. Tomasz Lis odparł krótko: "Nie", pytając, dlaczego miałby to robić. Wyznał jednak, że miał pewne przemyślenia po rozpadzie związku.

- Oczywiście miałem refleksję pod tytułem "tak, to porażka". Jak jest porażka, to zawsze są dwie strony. Choć, jak mówi mądrość ludowa, zawsze są odpowiedzialne za koniec małżeństwa obie strony, czyli żona i teściowa - zakończył.

Zobacz także galerię zdjęć: Kinga Rusin kończy 50 lat

Tomasz Lis nagrał wiadomość wprost ze szpitalnego łóżka. Ujawnił, co mu dolega
Sonda
Kto jest winien rozpadu małżeństwa Rusin i Lisa?