Tomasz Lis

i

Autor: Stanisław Kowalczuk/East News Tomasz Lis

Co za niezręczność

Nieprawdopodobne, co się wydarzyło po ślubie Tomasza Lisa! Jak w najbardziej tandetnym filmie

2022-12-25 18:10

Tomasz Lis był dwukrotnie żonaty. Obie jego małżonki są niezwykle popularnymi prezenterkami. Kinga Rusin i Hanna Lis wyróżniają się także niesamowitą urodą. I to pomimo upływu lat! Szokujące jest to, co stało się po pierwszym ślubie Tomasza Lisa. To historia przypomina opowieść rodem z najbardziej tandetnego filmu - jakiegoś dramatu obyczajowego klasy C. W rolach głównych poza mężem wystąpiły jego... obie małżonki: Kinga Rusin i Hanna Lis.

Dwie żony na ślubie Tomasza Lisa

Tomasz Lis pierwszy ślub wziął w 1994 roku. Wybranką jego serca była Kinga Rusin, bardzo utalentowana prezenterka TVP, która później zrobiła w mediach wielką karierę. Małżeństwo przetrwało 12 lat. Para doczekała się dwóch wspaniałych, dziś już dorosłych, córek: Poli i Igi. Najciekawsze jest jednak to, że świadkową na ślubie Tomasza Lisa i Kingi Rusin była... Hanna Smoktunowicz, która 13 lat później została Hanną Lis! Mówiło się, że panie były przyjaciółkami, ale sama druga żona Tomasza Lisa przyznała kiedyś, że Kinga Rusin nie była jej przyjaciółką, a tym bardziej "najlepszą". Na pewno jednak sytuacja było mocno niezręczna. Okazuje się, że życie potrafi pisać bardziej sensacyjne scenariusze niż te, które znamy z filmów. 

Rozwód Hanny Lis i Tomasza Lisa

Małżeństwo Hanny Lis i Tomasza Lisa także w końcu się rozpadło. Mimo że o ich wielkiej miłości huczała cała Polska, związek nie przetrwał próby czasu. Długo nie do końca wiadomo było, czy Lisowie faktycznie się rozstali. W końcu sama prezenterka przerwała wszelkie spekulacje. - Szanowni dziennikarze: z moim byłym mężem rozstałam się (w zgodzie) wiele lat temu, a w tym roku doprowadzony został do finału rozwód z mojego powództwa. Zatem uprzejmie proszę Was o niekierowanie do mnie więcej pytań dotyczących mojego byłego męża. Spokojnego weekendu - napisała w mediach społecznościowych Hanna Lis. 

Nie przegap: Słodkie, jak Tomasz Lis nazywa swoją ukochaną! To musi być wielka miłość

Sonda
Która żona bardziej pasowała do Tomasza Lisa?
Politycy od Kuchni - Piotr Patkowski i Olga Semeniuk-Patkowska

Czy nie wymagasz od siebie zbyt wiele?

Posłuchaj, jak wyznaczać sobie cele, aby być SZCZĘŚLIWYM!

Listen on Spreaker.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki